اخبار

کسب رتبه نخست تارنما از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

کسب رتبه نخست تارنما از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
براساس ارزیابی های صورت گرفته از سوی مرکز روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان تهران با کسب 100 امتیاز رتبه اول زیر پرتال های استانها را به خود اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، علی صادقی فر مسئول روابط عمومی این اداره کل با اعلام این خبر گفت: گزارش ارزیابی عملکرد روابط عمومی های ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها در پایگاه اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نام بازخورد، با هدف زمینه ارتقاء سطح کیفی و کمی فعالیت های خبری و شناسایی توانمندی ها و قابلیت های روابط عمومی ها منتشر می شود.

وی ادامه داد؛ بر اساس آخرین ارزیابی صورت گرفته از عملکرد سال 1398 تارنمای این اداره کل با اخذ 100 امتیاز، موفق به کسب رتبه نخست در میان ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها شده است.

علی صادقی فر در تشریح این ارزیابی گفت: متغیرهایی مانند میزان مشارکت خبری، تعامل با مخاطبان، تبلیغات و اطلاع رسانی، خدمات الکترونیک، امکانات جانبی، صفحه آرایی، ویژگی های بصری، بروزرسانی و وضعیت در پرتال اصلی از حیث محتوا مورد ارزیابی قرار گرفته است.

مسئول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در پایان ضمن تقدیر از حمایت های "احد جاودانی" مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، کسب این موفقیت را نتیجه تلاش جمعی دانست و افزود: همت مجموعه روابط عمومی های این اداره کل اعم از معاونت ها، ادارات شهرستان ها و هنرستان های هنری وابسته، موجب تسهیل در اخذ این رتبه گردید.

وی از زحمات و تلاش های "رضوانه افشاری نژاد" مسئول تارنما و "آمنه محمدرضا" مسئول اخبار این اداره کل قدردانی نمود.

گفتنی است؛ اخذ رتبه نخست تارنما در بین استانها، برای اولین بار است که به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران رسیده است.

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید