اخبار

صاحبان مشاغل و هنرمندان آسیب دیده از کرونا مورد حمایت قرار گرفتند

صاحبان مشاغل و هنرمندان آسیب دیده از کرونا مورد حمایت قرار گرفتند
مبلغ 000/400/105 ریال کمک بلا عوض به هنرمندان و صاحبان مشاغل فرهنگی و هنری شهرستان قرچک اختصاص یافت.

 به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک، محمود برزگر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با تأکید بر لزوم حمایت از اقشار آسیب‌دیده از کرونا گفت: مکاتبات و رایزنی‌ها برای حمایت از صاحبان هنر و رسانه‌ شهرستان در سطح گسترده  و وسیعی انجام‌، و خوشبختانه کمک های قابل توجهی جذب و توزیع شد.

برزگر بیان داشت: با توجه به تعطیلی فعالیت های فرهنگی و هنری در شهرستان و رعایت دستور العمل های بهداشتی توسط مجموعه فرهنگی و هنری شهرستان، بخش زیادی از درآمد اصحاب فرهنگ و هنر تحت شعاع این تعطیلی ها قرار گرفت و ما از همان روزهای اول، مکاتبات لازم را با دستگاه های حمایتی و فرمانداری شهرستان برای دریافت اعتبارات ، انجام دادیم.

وی افزود: خوشبختانه با تعامل سازنده مدیران سطح شهرستان  ومجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان این كمک ها در قالب پرداخت های بلاعوض نقدی به میزان 000/400/105 ریال  در بین اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان به 31 هنرمند آسیب دیده از کرونا تقدیم شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک به تداوم این کمک ها در صورت تامین اعتبار اشاره کرد و گفت: امیدواریم این کمک ها تداوم داشته باشد و در آینده، شاهد رونق تولید آثار فرهنگی و هنری  در شهرستان باشیم.

گفتنی است فعالیت های فرهنگی و هنری مطابق با بخشنامه های ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا در شهرستان قرچک به صورت کامل تعطیل شد و در این مدت فعالیت های  فرهنگی و هنری  شهرستان صرفا به صورت مجازی برقرار بوده است.

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۳:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید