اخبار

تقدیر رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات از اقدامات موثر هلال احمر در مقابله با کرونا

تقدیر رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات از اقدامات موثر هلال احمر در مقابله با کرونا
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه فرماندار شهرستان شمیرانات به مناسبت هفته هلال احمر به دیدار پرسنل هلال احمر شهرستان رفتند.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران، عبدالرضا علی پناه روز شنبه در دیدار با رئیس، پرسنل و داوطلبان هلال احمر شهرستان ضمن تبریک فرارسیدن روز این سازمان مردمی و سالروز ولادت امام حسن مجتبی (ع) از اقدامات و فعالیت های موثر این سازمان در مقابله با ویروس کرونا تقدیر کرد.

فرماندار شمیرانات نیز در این دیدار گفت: مردم به هلال احمر اعتماد دارند و این سازمان بوده که با درست کاری خود زمینه این اعتماد و سرمایه اجتماعی را فراهم کرده است.

وی خطاب به این مجموعه افزود: قدرشناسی مردم نیز در ایام کرونا نسبت به شما افزایش پیدا کرده است چرا که در تمام فراز و نشیب ها و شرایط سخت این شما هستید که همواره حضور دارید.

این مقام مسئول تصریح کرد: داوطلبان و فعالان این حوزه آگاهانه و عاشقانه خدمت می کنند، اما مسئولان نیز وظیفه دارند امور معیشتی و سیستم کارمندی این افراد را در شان احترام و ارزش کاری آنها ارتقا دهند.

ساداتی بیان داشت: نیروهای هلال احمر بعد زمانی و مکانی نمی شناسند و در هر مشکل و خطری حاکمیت هلال احمر را برای انجام رسالت مهم و نیکو آنها اعزام می کند؛ بایستی همقدر انتظاراتی که از آنها داریم، امکاناتشان را هم تامین کنیم.

رئیس جمعیت هلال احمر شمیرانات نیز در این دیدار از اهدای ۷۵۰ بسته معیشتی با ارزش ۱۵۰ میلیون تومان برای همکاران و ۳۰۰ بسته برای قشر کمتر برخوردار شهرستان خبر داد.

حسن فراهانی در حوزه جوانان مجموعه، پویش درمانگر قهرمان با هدف توزیع میان وعده سالم و مقوی به کادر درمانی بیمارستان های پذیرای بیماران کرونایی راه اندازی شد.

وی گفت: طی یکسال اخیر آموزش های همگانی در ۸۶ دوره ۲۲ ساعته به تعداد ۲۲ هزار و ۵۰۰ نفر برگزار شده است؛ همچنین برنامه آموزش ها در مهدکودک ها و مدارس نیز اجرا شد.

این مقام مسئول از عدم وجود فضای اسکان اضطراری و پد بالگرد مناسب به عنوان مهمترین مشکلات این اداره در شهرستان یاد کرد‌.

 

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید