اخبار

برگزاری جشنواره مجازی استانی (( رویش سبز زمین، همیاری همه سنین )) در شهرستان رباط کریم

برگزاری جشنواره مجازی استانی (( رویش سبز زمین، همیاری همه سنین )) در شهرستان رباط کریم
جشنواره مجازی استانی ((رویش سبز زمین، همیاری همه سنین )) برای اولین بار در شهرستان رباط کریم با رویکرد ترویج فرهنگ بازیافت و معرفی صنعت پسماند با هدف حمایت از پویش درخانه بمانیم بصورت مجازی برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان رباط کریم دراردیبهشت و خرداد ماه سال جاری با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، این اداره و انجمن هنرهای تجسمی نخستین جشنواره استانی کودک و نوجوان به همراه خانواده ((رویش سبز زمین، همیاری همه سنین )) جهت ساخت دست ساز های هنری (مجسمه، سازه، نقش برجسته، لوازم بازی و طراحی صنعتی) از مواد بازیافتی برگزار می نماید.

عزت الله عسگری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رباط کریم در ادامه افزود: هدف از برگزاری چنین جشنواره هایی شناسایی استعداد های هنری در سطح شهرستان و نهادینه کردن موضوع طبیعت دوستی و محیط زیست در بین جوانان خواهد بود.

در بخش پایانی علاقمندان می تواند آثار هنری خود را به پیج اینستاگرامی  jashnvare.pasmand @ و یا از طریق ارسال پیام در واتساپ به شماره 09120202354 به نام انجمن هنرهای تجسمی رباط کریم ارسال نمایند.

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید