اخبار

نشست صمیمی فرماندار با روسای انجمن های شهرستان شهریار

نشست صمیمی فرماندار با روسای انجمن های شهرستان شهریار
با حضور طاهری و مسئولان فرمانداری شهرستان شهریار، مسایل و مشکلات اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه در سالن جلسات فرمانداری بررسی شد .

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهریار، نشست فوق باحضور طاهری فرماندار شهرستان شهریار، غلامی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری، خانم یوسفی رئیس اداره اجتماعی فرمانداری، نیک خواه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و روسای انجمنهای فرهنگی هنری شهرستان برگزار شد  .

در این نشست طاهری فرماندار شهرستان شهریار ضمن تبریک اعیاد و ایام ماه مبارک رمضان و ابراز خرسندی از برگزاری این نشست، خواستار استمرار در برگزاری اینگونه نشست ها بمنظور تعامل با اصحاب فرهنگ و هنر بصورت فصلی گردید و بیان داشت: سعی و تلاش ما این است که نسبت به رفع مشکلات موجود هنرمندان که سرمایه های هنری و فرهنگی شهرستان می باشند اقدام نماییم .

وی  افزود: فرهنگ از مقوله های مهم و تاثیر گذار بوده و تقویت این حوزه موجبات رشد فکری و فرهنگ عمومی جامعه را بدنبال خواهد داشت .

در ادامه نیک خواه رئیس اداره نیز ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و قبولی طاعات و عبادات و تسلیت درگذشت پیشکسوت رسانه، زنده یاد محمد علی مرادی، به ارائه گزارشی آماری از تعداد موسسات قرآنی، آموزشگاه های هنرهای تجسمی، موسیقی، کانونهای آگهی وتبلیغاتی، موسسات قرآنی و کانونهای فرهنگی و هنری مساجد پرداخت.

وی ضمن معرفی مسئولان انجمن ها، به ذکر مواردی از مشکلات آنان پرداخت و افزود: شهرستان شهریار با توجه به جمعیت، با کمبودهایی در زمینه تجهیزات فرهنگی و هنری مواجه است و می بایست جهت افزایش فضاهای فرهنگی اقدامات اساسی اتخاذ نمود و تحقق این امر نگاه ویژه مسئولین شهرستانی و استانی را می طلبد .

درادامه روسای انجمنها: آقایان شیری، نوروزی، صمدی، خیریه، قاسمی، رهگذر و خانم سادات و همچنین جباری و داسدار خبرنگاران فعال شهرستان شهریار به بیان مشکلات حوزه فعالیت خود پرداختند.

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۳:۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید