اخبار

نشست معاون توسعه مدیریت و منابع با مدیر و کارشناسان گروه طرح و برنامه و تحول اداری

نشست معاون توسعه مدیریت و منابع با مدیر و کارشناسان گروه طرح و برنامه و تحول اداری
با حضور قاسمی چراتی و مدیر و کارشناسان گروه طرح و برنامه و تحول اداری، وضعیت عملکرد، فعالیت ها و اقدامات امور زیرمجموعه این گروه بررسی و تشریح شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران؛  صبح امروز مرتضی قاسمی چراتی؛ معاون توسعه مدیریت و منابع، در نشستی با حضور مدیر و کارشناسان گروه طرح و برنامه و تحول اداری ، وضعیت عملکرد، فعالیت ها و اقدامات هر یک از امور زیرمجموعه این گروه بررسی و تشریح گردید.

 
در این نشست، قاسمی چراتی با بیان نکاتی در خصوص اهمیت و جایگاه فعالیت ها و اقدامات موثر گروه طرح و برنامه و تحول اداری در ساختار اداری و تاثیر هر یک از امور زیرمجموعه این گروه بر تمامی فعالیت های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران پرداخت و برنامه ریزی، آموزش، توسعه و تحول را به عنوان اهداف کلی این گروه دانست.
در ادامه ی این نشست، سالم آژ؛ مدیرگروه طرح و برنامه و تحول اداری، فعالیت ها، مسائل و مشکلات حوزه ها و امور آموزش نیروی انسانی، تحول اداری، بودجه، فناوری اطلاعات، طرح و برنامه، طرح های عمرانی، اشتغال و مشاغل خانگی و همچنین برنامه ریزی، آمار و اطلاعات را تشریح کرد و در پایان نیز کارشناسان در خصوص فعالیت های خود و امور مربوطه توضیحاتی ارائه دادند.

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۳:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید