اخبار

بازدید معاون هنری سینمایی و مسئول امور هنرستان ها از هنرستان موسیقی دختران

بازدید معاون هنری سینمایی و مسئول امور هنرستان ها از هنرستان موسیقی دختران
در روزهایی که مدارس به فعالیت های خود به صورت آنلاین و یا حضوری بدون حضور دانش آموزان، ادامه می دهند، معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران از هنرستان موسیقی دختران بازدید کرد.

 

 به گزارش روابط عمومی هنرستان موسیقی دختران، در جلسه ای که به میزبانی خانم زهتابیان مدیر هنرستان با ابراهیم گله دارزاده معاون هنری سینمایی و محمد سعید مریدی رئیس گروه امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، بررسی مسائل و مشکلات در زمینه های مختلف هنرستان در دستور کار قرار گرفت.

 در این جلسه موضوع وضعیت گسترش اپیدمی در کشور و تاثیر آن بر آموزش دانش آموزان نیز مطرح شد که در صورت احتمال تداوم بیماری در ماه های آینده، راهکارها و برنامه هایی در مورد آموزش مجازی تهیه شود. همچنین نحوه جذب اساتید دروس تخصصی موسیقی و دبیران عمومی هنرستان و روش هایی برای هرچه بهتر شدن این مسئله، مطرح شد.

 در ادامه بازدیدی از بخش های مختلف اداری، آموزشی و تاسیساتی و تجهیزاتی هنرستان انجام گرفت. گله دارزاده در بازدید از کتابخانه و منابع آن از کیفیت و کمیت منابع مرجع و تخصصی موسیقی اظهار خشنودی کرد و این مورد را نقطه عطفی برای هنرستان دانست. از آنجا که ایشان به تازگی به پست معاونت هنری سینمایی منصوب شده اند و به مسانل هنری و آموزشی اشراف کامل دارند، امید است شاهد روزهای بهتری برای هنرستان های فرهنگ و ارشاد، باشیم.

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید