اخبار

برگزیدگان مسابقه مجازی ادبی «انتظار و امام زمان (عج)» در اسلامشهر معرفی شدند

برگزیدگان مسابقه مجازی ادبی «انتظار و امام زمان (عج)» در اسلامشهر معرفی شدند
برگزیدگان مسابقه مجازی ادبی «انتظار و امام زمان (عج)» که به همت انجمن ادبی پرواز و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلامشهربرگزار شده بود، معرفی شدند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر، میثم مرادی رئیس اداره با اعلام مطلب فوق افزود: این مسابقه به مناسبت عید نیمه شعبان در قالب رباعی و دو بیتی با موضوع انتظار و امام زمان (عج) و با هدف توسعه و ترویج فرهنگ مهدویت و در راستای حمایت از طرح "در خانه بمانیم" با همکاری انجمن ادبی پرواز برگزار شد.

میثم مرادی در ادامه افزود: فراخوان این مسابقه از 19 فروردین ماه منتشر شد و شرکت کنندگان تا پایان فروردین ماه فرصت داشتند آثار ادبی خود را ارسال نمایند که در پایان حدود صد اثر ادبی ارسال، که توسط هیأت داوران متشکل از مهدی عنایتی و فرهاد سالاری مورد بررسی و داوری قرار گرفته شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر خاطرنشان کرد: در بخش رباعی سه اثر به ترتیب نفر اول شکوفه اسفندیاری از شیراز، نفر دوم محمد حسین شهریاری از شیراز و نفر سوم حسین جعفری از تهران برگزیده شدند و در بخش دوبیتی نیز دو اثر به ترتیب نفر اول محمد حسین شهریاری از شیراز و نفر دوم سید محمد صفایی از تهران برگزیده شدند که هدایای نقدی به برگزیدگان اهدا خواهد شد.

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید