اخبار

جشنواره مجازی رمضان در شهرستان پاکدشت برگزار می شود

جشنواره مجازی رمضان در شهرستان پاکدشت برگزار می شود
به همت موسسه فرهنگی هنری هنر صحنه عشق و با همکاری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی،جشنواره مجازی رمضان در شهرستان پاکدشت برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پاکدشت، و به نقل از بهزاد فراهانی مدیر مسئول موسسه فرهنگی هنری هنرصحنه عشق این جشنواره با هدف تولید محتوا پیرامون ماه مبارک رمضان و همچنین  در جهت حمایت از پویش در خانه بمانیم  در راستای مبارزه با بیماری کرونا برگزارمی گردد.

وی افزود:مشارکت جمعی درراستای فاصله گذاری اجتماعی ،ترویج فرهنگ در خانه ماندن،تقدیر از کادر پزشکی درمانی و خدماتی ،خاطرات ماه رمضان،رزمایش همدلی مهربانی از موضوعات این جشنواره  هنری و مردمی می باشد.

گفتنی است علاقه مندان می توانند با ارسال فیلم کوتاه موبایلی- استند آپ کمدی- اجرای نقاشی کودکان و خاطره گویی سالمندان در بخش مسابقه این جشنواره شرکت نمایند.

شایان ذکر است آخرین  مهلت ارسال آثار تا 20 اردیبهشت ماه  میباشد و علاقه مندان جهت ارسال آثار خود می توانند از طریق واتس آپ به شماره 09197046400 اقدام نمایند.

در پایان یادآور می گردد هربخش از جشنواره  یک برگزیده خواهد داشت که اثر برگزیده در بخش مسابقه بر مبنای تعداد لایک و کامنت زیر همان پست انتخاب خواهد شد.

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۵:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید