اخبار

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران:

مطالعه تاریخ و شناخت فرهنگ های مختلف، دریچه ای جدید به روی انسان ها باز خواهد کرد

مطالعه تاریخ و شناخت فرهنگ های مختلف، دریچه ای جدید به روی انسان ها باز خواهد کرد

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شمیرانات و شمال تهران، عبدالرضا علی پناه به مناسبت برگزاری دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی و با توجه به لزوم ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه، در پیامی از مردم بویژه شاعران و هنرمندان شهرستان شمیرانات برای شرکت در این جشنواره دعوت کرد.

در متن این پیام آمده است:

بسمه تعالی

کتابها عطش دانش ما را فرو می نشانند و مطالعه تاریخ و شناخت فرهنگ های مختلف، دریچه ای جدید به روی انسانها باز خواهد کرد. بی تردید زمانی که سرمایه معنوی و علمی افراد افزایش یابد، عزت و اعتماد به نفس آنها نیز غنی می گردد و به نوبه خود باعث می شود ظرفیتهای موجود در نهاد انسان ارتقاء یابد؛ به گونه ای که روبرو شدن با شرایط امروز، بسیار آسان می گردد.

آغاز دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی را به فال نیک می گیریم و از همین طریق از همه شهروندان فهیم شمیرانات می خواهم که در روزهای کرونایی که فرصت و امکان بیشتر وجود دارد خواندن و مطالعه را در برنامه روزانه خود جای دهند.

از همه خانواده ها انتظار می رود تا با شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی که شرایط خوبی را برای مشارکت خانوادگی در این جشنواره فراهم آورده است به اوقات خود غنای معرفتی ببخشند و بر معنویت خود با کسب معرفت نسبت به اهل بیت (ع) بیفزایند.

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید