اخبار

نشست نوروزی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر با همکاران برگزار شد

نشست نوروزی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر با همکاران برگزار شد
میثم مرادی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر با همکاران و کارشناسان اداره، نشست نوروزی برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر، این نشست با رعایت « فاصله گذاری اجتماعی » و با هدف تبریک و شادباش سال نو و تقویت روحیه تعامل، همکاری، همفکری و هم اندیشی در اجرای برنامه های سال جدید در حوزه های مختلف برگزار شد.

در ابتدای این نشست میثم مرادی رئیس اداره ضمن خیرمقدم و تبریک سال جدید به همکاران، به برخی اقدامات و فعالیت های برجسته سال گذشته اشاره و از همت و تلاش همه همکاران تشکر و قدردانی نمود و با اشاره به وضعیت جامعه در مقابله با ویروس کرونا بر انجام برنامه ها و فعالیت ها در فضای مجازی در مناسبت های پیش رو بویژه ماه مبارک رمضان و همت و تلاش همکاران در برگزاری هر چه بهتر و باشکوهتر این فعالیت ها و رویدادهای فرهنگی هنری و قرآنی تاکید نمود . 

وی در ادامه به نقش مهم و سازنده فعالیت های جمعی و گروهی در پیشبرد اهداف سازمانی اداره اشاره و جدیت در کار، همبستگی و تعامل بین همکاران و انجمن ها و مراکز تحت پوشش را از دلایل موفقیت در انجام برنامه ها و ارتقاء سطح فرهنگ و هنر شهرستان برشمرد.

مرادی در پایان خواستار ارائه طرحها، برنامه ها، پیشنهادات و انتقادات همکاران در زمینه های مختلف شده و رونق بخشیدن به فعالیتهای فرهنگی هنری شهرستان را از اولویت ها و اهداف مهم سال جاری برشمرد.

۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۰:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید