اخبار

رئیس ارشاد ری: اصحاب فرهنگ و هنر برای فرهنگسازی حمایت از کالای ایرانی به میدان بیایند

رئیس ارشاد ری: اصحاب فرهنگ و هنر برای فرهنگسازی حمایت از کالای ایرانی به میدان بیایند
چهارمین نشست کمیته فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان ری، 30 فروردین به میزبانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستات ری، این نشست در راستای تحقق شعار سال ۹۹ با عنوان "جهش تولید" و لزوم مبارزه جدی با قاچاق کالا و همچنین ایجاد فرهنگ حمایت از تولید ساخت داخل برگزار شد.

سید حسن صفوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری در این باره گفت: باید از تمامی امکانات فرهنگی، هنری و فضاهای تبلیغی برای فرهنگسازی مبارزه با قاچاق کالا و حمایت از تولید ایرانی استفاده شود و پس از عبور از بحران کرونا، برنامه های آموزشی در مدارس و سایر مکان های عمومی برگزار گردد.

وی از ساخت «موشن کرافیک» با موضوع حمایت از کالای ایرانی خبر داد و افزود: قرار است این اثر در تمامی مدارس، تلویزیون های شهری و مراکز عمومی پخش شود تا فرهنگسازی استفاده از کالای ایرانی ایجاد و مضرات استفاده از قاچاق کالا بر مردم روشن شود.

در این راستا مقرر شد تمامی دستگاه ها، نهادها و ادارات شهرستان ری با تمام توان در فرهنگسازی مبارزه با کالای قاچاق با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری همکاری مستمر داشته باشند.

۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۴:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید