اخبار

هفته فرهنگ و هنر اسلامی با نکوداشت شهید مرتضی آوینی در شهرستان ورامین برگزار می شود

هفته فرهنگ و هنر اسلامی با نکوداشت شهید مرتضی آوینی در شهرستان ورامین برگزار می شود
به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و کانون بسیج هنرمندان شهرستان ورامین؛ جشنواره فرهنگی هنری بمناسبت نکوداشت مقام سید شهیدان اهل قلم، شهید"سید مرتضی آوینی" در اواخر اردیبهشت ماه در فرهنگسرای رازی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین، طاهر طاهری رئیس این اداره گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و ضرورت حضور هنرمندان در منزل، برنامه های هفته فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی امسال به صورت مجازی  برگزار می شود.

طاهری ضمن تسلیت درگذشت هنرمند فقید جعفر "کاظمی" تصریح کرد؛ در هفته فرهنگ و هنر اسلامی، بخش موضوعات هنری یادمان این هنرمند متعهد و انقلابی که سالیان سال در حوزه فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی تلاشی موثر و زیبا داشته، نیز برگزار می شود.

وی رشته های اصلی این رقابت هنری را شامل: نقاشی، نمایشنامه نویسی، یادمان مرحوم جعفر کاظمی، داستانک، شعر، خوشنویسی، دل نوشته و موضوعات میلاد منجی، هنر و انقلاب اسلامی و قرنطینه (ویروس کرونا) برشمرد.

گفتنی است؛ زمان ارسال آفرینشهای ادبی هنری به این رویداد هنری تا پنجم اردیبهشت ماه و نحوه ارسال با تکمیل فرم فراخوان و ارسال اثر به شماره  "09122309265"تعیین شده است.

خاطر نشان می شود؛ این رقابت هنری برای ساکنین شهرستان ورامین و رده های سنی مندرج در فراخوان برگزار و به نفرات برتر جوایزی به رسم یادبود اهدا می شود.

۳۱ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید