اخبار

مسابقه کتابخوانی حوزه مشق “با یار مهربان در خانه بمانیم” منتشر شد.

مسابقه کتابخوانی حوزه مشق “با یار مهربان در خانه بمانیم” منتشر شد.
در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا، طرح کتابخوانی «با یار مهربان در خانه بمانیم» توسط انتشارات حوزه مشق و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد به صورت مجازی اجرا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد، انتشارات حوزه مشق و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد با هدف مقابله با شیوع ویروس کرونا برای تشویق و ترغیب هموطنان عزیز برای پیوستن به پویش در خانه بمانیم و همچنین در راستای غنی سازی اوقات فراغت و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی مسابقه کتاب خوانی با عنوان « با یار مهربان در خانه بمانیم» برگزار می‌کند.

علاقمندان می‌توانند کتاب‌ها را از طریق واتساپ (۰۹۳۹۳۳۵۳۰۰۹) دریافت کرده  و در گروه‌های سنی کودک، نوجوان و بزرگسال در این مسابقه شرکت کنند. برای هرگروه سنی کتاب‌های متفاوتی معرفی شده است.

سوالاتی از کتب معرفی شده استخراج و  و شرکت کنندگان تا ۳۰ اردیبهشت فرصت خواهند داشت تا به سوالات پاسخ دهند.

شرکت کنندگان در هر گروه سنی  یکی از کتاب‌های معرفی شده را برای مطالعه انتخاب کرده و به سوالات همان کتاب می توانند پاسخ دهند. جوایز نقدی و غیر نقدی نیز به قید قرعه از بین پاسخ دهندگان صحیح انتخاب و در طی مراسمی که متعاقبا اعلام خواهد شد به برندگان اهدا یا ارسال خواهد شد.

کتب گروه سنی بزرگسالان:

"مجموعه داستان های کوتاه" نوشته مینا کارگرزاده

"رویای خیس" نوشته میترا عباسی

کتب گروه سنی نوجوان:

"برایم بمان" نوشته زینب رحیمی

کتب گروه سنی کودک:

"تخیلات زیبای من" نوشته مهرداد محمدی

۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۳:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید