اخبار

ضد عفونی معابر و اماکن محله سرخه حصار با مشارکت هنرمندان تئاتر شهرستان قدس

ضد عفونی معابر و اماکن محله سرخه حصار با مشارکت هنرمندان تئاتر شهرستان قدس
گروهی از هنرمندان تئاتر شهرستان قدس معابر، فروشگاه ها و مراکز بهداشتی و درمانی سطح شهر و محله سرخه حصار را ضدعفونی و سم زدایی کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس، در پی شیوع ویروس کرونا و جلوگیری از انتشار این ویروس و قطع زنجیره انتقال بیماری، تعدادی از گروه های مردمی و داوطلب به همراه هنرمندان عرصه نمایش و تئاتر شهرستان قدس در اقدامی خداپسندانه و خیرخواهانه با مشارکت و همکاری گروه های جهادی به صورت خودجوش و مردمی، معابر، فروشگاه ها ، مراکز بهداشتی و درمانی و کوچه و خیابان و درب منازل را در سطح شهرستان و محله سرخه حصار ضدعفونی وسم زدایی کردند.

همچنین در این پویش مردمی اماکن عمومی، بوستان ها و درب منازل از اولویت بیشتری برخوردار بوده که این اقدام خودجوش و مردمی مورد استقبال اهالی محله سرخه حصار قرار گرفته و از هنرمندان شرکت کننده در این اقدام خداپسندانه تشکر و قدردانی نمودند.

هنرمندان حوزه نمایش شهرستان قدس پابه پای دیگر گروه های جهادی، ضمن تشویق مردم به خانه ماندن، حمایت و یادآوری از طرح در خانه بمانیم تا پاسی از شب اقدام به ضدعفونی کردن معابر و منازل مردم محله سرخه حصار نمودند.

۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ۰۷:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید