اخبار

وبینار آموزشی "روابط عمومی شو" بصورت مجازی برگزار می شود

وبینار آموزشی "روابط عمومی شو"  بصورت مجازی برگزار می شود
وبینار ( سمینار اینترنتی) رایگان "روابط عمومی شو" با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و خانه مطبوعات با تدریس میلاد زارعی از فعالان مطبوعاتی استان تهران بصورت مجازی در کارگاه آموزشی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران ، وبینار ( سمینار اینترنتی) "روابط عمومی شو"  با تدریس میلاد زارعی از فعالان مطبوعاتی استان تهران در تاریخ 19 فروردین سال جاری ساعت 17 الی 20 بصورت مجازی و رایگان در سیستم اینترنتی ایسمینار و برای همه علاقمندان حوزه ارتباطات و رسانه برگزار می شود.  این وبینار با توجه به اعلام  قرنطینه عمومی در ایام مقابله با ویروس کرونا بصورت رایگان و با حمایت خانه مطبوعات و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران بصورت برخط  در سایت eseminar.tv برگزار می شود.

احد جاودانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران ضمن تاکید بر لزوم آموزش فعالان فرهنگی، هنری و رسانه ای استان تهران گفت: این اداره کل همواره با حمایت از برگزاری دوره های مختلف در تمامی شهرستان های استان تهران یکی از موضوعات مهم و اساسی خود را مساله آموزش قرار داده است.

وی تاکید کرد: در ایام فاصله گذاری اجتماعی و موارد مشابه طرح هایی همچون برگزاری وبینار و گفتگوهای آنلاین می تواند به استمرار حلقه آموزش فرهنگی و هنری تداوم بخشد و از همه فعالان فرهنگی، هنری و رسانه ای تقاضا داریم تا به برگزاری رویدادهای آموزشی مشابه اقدام نمایند. امروزه فضای مجازی بستری مناسب برای آموزش های فرهنگی و هنری است و نباید از اهمیت آن غافل شد.

جاودانی در پایان گفت: خانه مطبوعات با بودجه حداقلی و امکانات کمی که در اختیار دارد همواره توانسته است با تعامل و همکاری مناسبی که با این اداره کل دارد برنامه های مناسبی را اجرا نماید که وبینار روابط عمومی نخستین برنامه از سری برنامه های آموزشی سال جاری است که با مساعدت مدرس آن بصورت رایگان و ملی برای همه ایرانیان علاقمند برگزار می شود.  امید داریم تا پس از پایان طرح فاصله گذاری اجتماعی بتوانیم اختتامیه جشنواره مطبوعات استان تهران که چندین مرتبه بنا به دلایل مختلف از جمله همزمانی با "ممنوعیت برگزاری مراسمات در آبان ماه سال 98 "، "عزای عمومی به مناسبت شهادت سردار سلیمانی" و "ممنوعیت برگزاری تجمعات در اسفند ماه" معوق مانده را با مدیریت اجرایی خانه مطبوعات برگزار نماییم.

میلاد زارعی مدرس وبینار  روابط عمومی با تاکید بر لزوم توجه به آموزش مجازی در حوزه فرهنگی و هنری گفت: علاقمندان به حرفه "روابط عمومی" و کلیه افرادی که می خواهند شخصیت سازمان، استارتاپ یا برند خود را با بهترین کیفیت معرفی کنند از مخاطبان این سمینار اینترنتی هستند.

وی ادامه داد: روابط عمومی مدیریت ارتباط چند وجهی داخلی و خارجی میان سازمان و مخاطبان است، به بیانی دیگر روابط عمومی وظیفه مدیریتی برای ایجاد تفاهم میان سازمان و مخاطبان از طریق اطلاع رسانی و پاسخ گویی دارد. امروزه کارایی و اثر بخشی سازمان بدون مدیریت ارتباطات درون و برون سازمانی از سوی روابط عمومی مفهومی ندارد .

زارعی با تاکید بر لزوم ایجاد سرفصل بودجه آموزش مجازی در برنامه ریزی کشوری تاکید کرد: با توجه به دستورات موکد و لزوم قرنطینه خانگی برای همه اقشار جامعه بر آن شدیم تا با برگزاری مجازی و اینترنتی سمینار چرخه آموزش و انتقال تجربیات در حوزه های ارتباطاتی علی الخصوص روابط عمومی را پویا نگاه داریم. این وبینار سومین سری از وبینارهایی است که برگزار می کنیم و قبلا وبینارهای "آموزش خبر نویسی" و "خبرنگار شو" نیز بصورت رایگان برگزار شده است که علاقمندان می توانند ویدیوی آن را از سایت برگزار کننده وبینار دانلود کنند.

نکته مهم در برگزاری این وبینار حمایت خانه مطبوعات استان تهران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی  استان تهران از آن است که برای حاضران در وبینار گواهی حضور در کارگاه صادر می کنند. وبینار "روابط عمومی شو" در تاریخ 19 فروردین 99 بصورت آنلاین و برخط در آدرس https://eseminar.tv/wb1792 بصورت رایگان برگزار خواهد شد.

۱۲ فروردین ۱۳۹۹ ۲۲:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید