اخبار

پیام تبریک مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به مناسبت روز جمهوری اسلامی

پیام تبریک مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به مناسبت روز جمهوری اسلامی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با صدور پیامی سالروز حماسه ۱۲فروردین و روز جمهوری اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران ، متن پیام احد جاودانی به شرح زیر است:

یوم الله ۱۲ فروردین، جلوه‌ای از قدرت لایزال الهی و عزم و اراده مصمم ملت فهیم ایران اسلامی است که با انتخابی تاریخ ساز، جمهوری اسلامی ایران را برپا نمودند. و نظام جمهوری اسلامی در آینده نیز با اتکاء به همین ظرفیت و دیگر اصول مترقی قانون اساسی به عنوان میثاق ملی ما ایرانیان، برای دستیابی به ایرانی آباد و سربلند گام بر می دارد.

حماسه ملت ایران در 12 فروردین 1358 همه را به اندیشه ای نوین و تأثیرگذار برای ساختن جامعه ای آرمانی امیدوار کرد که با مشارکت فعالانه مردم در همه عرصه های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی، افق روشن تری، فراروی نسل کنونی و نسل های آینده برای رسیدن به ایرانی سربلند قرار گیرد.

در واقع 12 فروردین، روز به ثمر نشستن درخت انقلابی است که خون هزاران شهید پاک در پای آن تا همیشه تاریخ جریان دارد و در چهلمین و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی بیش از هر زمان دیگری برای اجماع آحاد ملت بزرگ ایران و سرافرازی بیش از پیش نظام جمهوری اسلامی ضرورت حضورو مشارکت قانونمند اقشار مختلف مردم در اداره کشور اعتقاد راسخ وجود دارد.

اینجانب ضمن تبریک این روز بزرگ به ملت شریف ایران بالاخص اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان تهران از درگاه خداوند سبحان آرزومندم که در سایه عنایات حضرت ولی عصر (عج)، در این سال که با درایت رهبر معظم انقلاب، مزین به نام «سال جهش تولید» شده است، با کمک و حمایت ملت بزرگ ایران گام های استوارتری در راه توسعه و پیشرفت کشور برداریم.

احد جاودانی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران

۱۱ فروردین ۱۳۹۹ ۱۹:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید