اخبار

برگزاری جشنواره ((کتاب سوری)) در شهرستان رباط کریم

برگزاری جشنواره ((کتاب سوری)) در شهرستان رباط کریم
جشنواره ((کتاب سوری )) ویژه شهروندان شهرستان رباط کریم با شعار ((با کتاب در خانه می مانیم)) با توجه به مواجهه با ویروس کرونا در شرایط ضروری درحال برگزاری می باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان رباط کریم این اداره با همکاری انجمنهای ادبی شهرستان همزمان با برگزاری مراسم سنتی چهارشنبه سوری و آغاز سال نو و همچنین با توجه به خطر ابتلا به ویروس کرونا با هدف و شعار با کتاب درخانه می مانیم جشنواره فرهنگی، هنری و ادبی در بخشهای (عکس، فیلم یک دقیقه ای، خلاصه نویسی، خاطره، متن طنز، شعرکتاب صوتی، هفت سین 99) را بصورت مجازی برگزار می نماید.

   بنا براین گزارش دبیرخانه جشنواره تا پایان فروردین ماه سال 99 آثار را دریافت نموده سپس در مراسم اختتامیه که زمان آن متعاقبا اعلام خواهد شد هدایایی به رسم یادبود اهدا می شود.

  عزت الله عسگری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رباط کریم با توجه به اتفاقات  اخیر درخصوص بروز بیماری کرونا و همچنین پیشگیری در این زمینه تأکید ویژه ای داشت براینکه مردم عزیز شهرستان رباط کریم هشدارها را جدی گرفته و درخانه بمانند.

   وی در ادامه گفت: از اهداف این جشنواره استفاده بهینه از کتاب در زمانهای قرنطینه خانگی و افزایش اطلاعات عمومی و افزایش سطح آگاهی خواهد بود.۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید