اخبار

پیام تبریک مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بمناسبت آغاز سال جدید

پیام تبریک مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بمناسبت آغاز سال جدید
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی مناسبت آغاز سال جدید پیام تبریکی را صادر کرد

محمد محمد پور، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی به مناسبت آغاز سال  1399  پیام  تبریکی صادر کرد .

در پیام محمدپور، آمده استبهار گل افشان به همراه خود طراوت، نشاط و شادمانی را به ارمغان می‌آورد و زمزمه‌های ناب زندگی، راز خلقت، شکوه طبیعت و پالایش روح و جان و روان، در بهار تجلی می‌یابد.

نوروز دیرینه ترین جشن جهان و رشته پیوند نسل های گذشته و حال است که با آموزه های اسلامی تحکیم یافته و همواره بازگشت به زیبائی و خوبی را برای اقوام و فرهنگ های مختلف این مرز و بوم یادآور می شود.

در بهار امسال، همدلی و همزبانی برای ملت ما که الگویی از همدلی و مهربانی هستند، به عنوان اصلی ترین رمز پیروزی و بهروزی است. ملت شریف ایران با وحدت و همدلی توانسته است در طول قرن ها و اعصار گذشته، بارها از شرایط صعب و دشوار عبور کرده و از تمدن بزرگ و تاریخ ساز خود پاسداری نماید و اینبار نیز در سایه لطف پروردگار چنین خواهد شد.

این ایام فرصتی است که با زدودن غبار و هرگونه سیاهی دل و جان، قدر داشته ها و یکدیگر را بیشتر بدانیم و برای سلامتی و تندرستی نزدیکان و هموطنانمان در بهشت خانه منتظر حلول بهار باشیم تا آغاز سال جدید با رویت بی انباز خداوند و تحول طبیعت همراه باشد و مجالی برای تعمق و تدبر در آیات و نشانه های الهی فراهم شود.

در پناه الطاف لایزال الهی، آرزوی توفیق روزافزون و سلامتی و طول عمر برای ملت ایران و بویژه مردم شریف استان را دارم و بهترین شادباش‌ها را به مناسبت سال نو و بهار طبیعت که متبرک است به نام حضرات معصومین (ع) به حضور شما ابراز می‌نمایم.

۱ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید