اخبار

نمایشگاه مجازی آثار هنرمندان استان آذربایجانشرقی برای مقابله با بیماری کرونا برپا می‌شود

نمایشگاه مجازی آثار هنرمندان استان آذربایجانشرقی برای مقابله با بیماری کرونا برپا می‌شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی خبر داد: نمایشگاه مجازی آثار هنرمندان این استان برای مقابله با بیماری کرونا برپا می‌شود.

با هدف مشارکت و همراهی هنرمندان آذربایجان شرقی برای پیشگیری، آموزش، آگاه سازی و امید بخشی به جامعه برای مقابله با ویروس کرونا در ۱۱ بخش، نمایشگاه مجازی آثار هنرمندان ‌استان برپا می‌شود.

تیتر، پوستر، تصویرسازی، کاریکاتور، خوشنویسی، شعر و قطعات ادبی، نقاشی، موشن گرافی، انیمیشن، عکس و کلیپ بخش های تعیین شده برای نمایش آثار در نمایشگاه آثار مجازی هنرمندان استان است که از ‌پس فردا به صورت رسمی آغاز می‌شود.

بهار امسال به خاطر تلاش برای شکست کرونا، «بهار همدلی» لقب گرفته و بر این اساس انجمن های فرهنگی و هنری آذربایجان شرقی در قالب پویش هنرمندان استان جهت برگزاری این نمایشگاه هنری مشارکت فعال خواهند داشت.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه پویش «در خانه بمانید» مورد حمایت اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان نیز قرار دارد، تاکید کرد: بر این اساس این جشنواره به صورت مجازی برگزار و ارسال و تولید آثار نیز بدون خروج از خانه به صورت مجازی ارایه و به نمایش در می آید.

 ‌ هنرمندان و علاقمندان برای شرکت در این نمایشگاه می‌توانند آثار خود را پس از مشخص کردن بخش مورد نظر به نشانی الکترونیکی ‌coronatbz@gmail.com یا به شناسه ‌coronatbz@ در پیام رسان های بله و ایتا ارسال کنند.

محدویتی برای شرکت در این نمایشگاه مجازی وجود ندارد، شرکت‌کنندگان می‌توانند از اکنون آثار خود را حداکثر تا ۶ ‌اثر در هر بخش به جشنواره ارسال کنند.

 این نمایشگاه ‌پس از آغاز رسمی به صورت مستمر به روز رسانی خواهد شد و تا زمان کنترل و مهار بیماری کرونا در نشانی www.instagram.com/corona.tbz ادامه می یابد.

شرکت کنندگان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تماس بگیرند، ‌اختتامیه معرفی آثار برتر سال آینده برگزار می شود.

۷ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید