اخبار

پیام تسلیت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به مناسبت درگذشت سید عبدالله سید احمدی زاویه

پیام تسلیت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به مناسبت درگذشت سید عبدالله سید احمدی زاویه
احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران طی پیامی درگذشت سید عبدالله سید احمدی زاویه روزنامه نگار پیشکسوت و عضو شورای سردبیری خبرگزاری فارس را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، متن کامل ‌پیام احد جاودانی به شرح زیر است:

«انا لله و انا الیه راجعون
ضایعه درگذشت «سید عبدالله سید احمدی زاویه»، خبرنگار، روزنامه نگار پیشکسوت و عضو شورای سردبیری خبرگزاری فارس موجب تألم و تأثر فراوان شد.
مرحوم زاویه در عرصه خبر و اطلاع‌رسانی، منشأ خدمات ارزشمند و قابل تحسینی بود و بی تردید فقدان چنین خبرنگاری توانمند و تلاشگر برای اصحاب رسانه رویدادی ناگوار است.
اینجانب ضمن ابراز همدردی، این واقعه غمبار را به خانواده بزرگ خبرگزاری فارس، جامعه رسانه‌ای کشور و خانواده محترم ایشان، تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند متعال، برای آن مرحوم، علو درجات و مغفرت الهی و برای بازماندگان، صبر و شکیبایی مسألت می‌نمایم.
احد جاودانی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران

لازم به توضیح است؛ «سیدعبدالله سیداحمدی زاویه» یکی از روزنامه‌نگاران برجسته و باسابقه کشورمان بود و در روزنامه‌های بسیاری از جمله رسالت، جام‌جم، وطن امروز و جوان آثار خود را منتشر کرده و بیش از 15 سال در خبرگزاری فارس در سمت های مختلف مشغول به کار بود. وی همزمان در دانشکده خبرگزاری فارس در مقاطع مختلف تدریس می‌کرد.

۵ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید