اخبار

نمایشگاه مجازی آثار هنرمندان شهرستان هشترود در مبارزه با کرونا

نمایشگاه مجازی آثار هنرمندان شهرستان هشترود در مبارزه با کرونا

اکبرزاده اظهار کرد: با هدف مشارکت و همراهی هنرمندان شهرستان هشترود برای پیشگیری، آموزش، آگاه سازی و امید بخشی به جامعه برای مقابله با ویروس کرونا در 4 بخش، نمایشگاه مجازی آثار هنرمندان برپا می‌شود.

‌وی افزود:، کاریکاتور،شعر و قطعات ادبی، نقاشی و عکس بخش های تعیین شده برای نمایش آثار در نمایشگاه مجازی آثار هنرمندان شهرستان است

اکبرزاده ادامه داد: بهار امسال به خاطر تلاش برای شکست کرونا، «بهار همدلی» لقب گرفته و بر این اساس انجمن ادبی آفاق هشترود در قالب پویش هنرمندان شهرستان جهت برگزاری این نمایشگاه هنری مشارکت فعال خواهد داشت و در همین راستا انجمن ادبی آفاق با همکاری هنرمندان سایر حوزه ها با راه اندازی پویش در خانه بمانیم اقدام به دعوت مردم به عدم مسافرت و همکاری با کادر زحمت کش درمان کرده است که جای تشکر و قدر دانی دارد.

 اکبرزاده ادامه داد: ‌ هنرمندان و علاقمندان برای شرکت در این نمایشگاه می‌توانند آثار خود را پس از مشخص کردن بخش مورد نظر به نشانی الکترونیکی ‌پویش ارسال کنند.

 وی با بیان اینکه محدویتی برای شرکت در این نمایشگاه مجازی وجود ندارد، یادآوری کرد: شرکت‌کنندگان می‌توانند از اکنون آثار خود را حداکثر تا 5 ‌اثر در هر بخش به جشنواره ارسال کنند.

 
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۴:۲۶
روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی هشترود |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید