اخبار

ابراهیم گله دارزاده به سمت سرپرست معاونت امور هنری و سینمایی منصوب شد

ابراهیم گله دارزاده به سمت سرپرست معاونت امور هنری و سینمایی منصوب شد
با انتصاب ابراهیم شریفی، به سمت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری، ابراهیم گله دار زاده به عنوان سرپرست معاونت امور هنری و سینمایی منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، مراسم معارفه ابراهیم گله دارزاده که با حضور همکاران معاونت امور هنری وسینمایی، معاونین و مدیران ستادی برگزار شد، احد جاودانی ضمن ابراز خرسندی از ارتقاء همکاران اداره کل و تصدی پست های مدیریتی افزود: انتصاب محمد حسین اسماعیلی بعنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، و ابراهیم شریفی بعنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامیاستان چهارمحال و بختیاری نشان از ظرفیت و توانمندی فراوان همکاران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران دارد.

وی ضمن آرزوی موفقیت برای ابراهیم گله زاده گفت: گزینه های متعددی برای پست معاونت هنری و سینمایی بررسی شد و نهایتا با تجمیع آراء مدیران و سنجش افکار به انتخاب ابراهیم گله دارزاده رسیدیم و وی را فردی آشنا به حوزه هنر با سواد آکادمیک، اهل قلم و نویسنده متبحر، جوان متعهد و با اخلاق و سبقه مدیریتی و تعامل با اهالی هنر شناختیم.

جاودانی ابراز امیدواری کرد؛ با تجربیات معاونین اسبق هنری و سینمایی و همچنین تصحیح خلاء های موجود در این معاونت و همراهی همکاران در نیل به اهداف هنری موفق باشیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران موفقیت های معاونت هنری و سینمایی و همچنین ارتقاء معاونین آن حوزه  را در گرو حضور همکارانی با پشتکار، بی حاشیه و با ارتباط خوب با هنرمندان دانست و افزود: تشکل های هنری و هنرمندان سرمایه های این اداره کل هستند که باید به امورات آنها رسیدگی گردد.

در ادامه معاونین و همکاران معاونت هنری و سنمایی ضمن تبریک به ابراهیم گله دارزاده برای وی آرزوی موفقیت نمودند.

بنا بر این گزارش، ابلاغ ابراهیم گله دار زاده توسط احد جاودانی ارائه شد، در متن این حکم آمده است:

جناب آقای ابراهیم گله دارزاده

با عنایت به سوابق، تجربیات و توانمندیهای جنابعالی، به موجب این ابلاغ و با حفظ پست سازمانی به سمت « سرپرست معاونت امور هنری و سینمایی» اداره کل منصوب می شوید.

امید است با استعانت از درگاه الهی ضمن تلاش و پیگیری مجدانه و بهره گیری از توان و ظرفیت اصحاب فرهنگ و هنر و همکاران گرامی در پیشبرد اهداف و وظایف سازمانی موفق باشید.

از خداوند متعال سلامتی و توفیق روزافزون شما را آرزومندم.

                                                                                                    احد جاودانی

                                                                                 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران

۱۹ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید