اخبار

پانزدهمین جشنواره موسیقی فجر شهرستان ورامین برگزار شد

پانزدهمین جشنواره موسیقی فجر شهرستان ورامین برگزار شد
به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن موسیقی شهرستان ورامین، پانزدهمین جشنواره موسیقی فجر با حضور هنرمندان و هنردوستان موسیقی در فرهنگسرای رازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین، ‌پانزدهمین جشنواره موسیقی فجر با بزرگداشت استاد شهرام توسلی نوازنده و مدرس سنتور با حضور هنرمندان و هنردوستان موسیقی برگزار شد.

طاهر طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین ضمن حضور در اختتامیه این جشنواره گفت: پانزدهمین جشنواره موسیقی فجر شهرستان ورامین با هدف معرفی هنرمندان موسیقی در حوزه بانوان و آقایان طی چهار روز از 26 الی 29 بهمن ماه 98 برگزار شد، که روز اول به اجرای ویژه بانوان، روز دوم به جوانان و نوجوان، روز سوم به  عموم و روز چهارم به اختتامیه  این رویداد هنری اختصاص داشت.

طاهری افزود: اجرای گروه های موسیقی مَد به سرپرستی وحید مصلحی و نوازندگی ویولون و تنبک احسان شریعت و دانیال علیکاهی، تریوچکاد به سرپرستی شهرام توسلی، سه نوازی گروه رضا پور علوی و اجرای دو نوازی عود و تنبک حامد هادیان و دانیال علیکاهی و اجرای گروه موسیقی سنتی قاصدک به سرپرستی سعید اسماعیلی  حال و هوای خاصی به روز اختتامیه  بخشیدند.

خاطر نشان می شود؛ در اختتامیه پانزدهمین جشنواره موسیقی فجر شهرستان ورامین طاهر طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی اکبر فروزش رئیس انجمن موسیقی و جمعی از اساتید این هنر، با بیان مطالبی از خدمات استاد شهرام توسلی استاد و مدرس سنتور، قدردانی و تجلیل کردند.

گفتنی است؛ در این مراسم  که عصر 29بهمن ماه 98 برگزار شد؛ ضمن اهدا هدیه و لوح سپاس به استاد شهرام توسلی از کلیه هنرمندانی که در پانزدهمین جشنواره موسیقی شهرستان ورامین در سالن اجتماعات فرهنگسرای رازی اجرا داشتند، تقدیر شد.

۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید