اخبار

تئاتر کودکانه "من که نمی ترسم " در اسلامشهر به روی صحنه رفت

تئاتر کودکانه "من که نمی ترسم " در اسلامشهر به روی صحنه رفت
نمایش صحنه ای « من که نمی ترسم » به همت انجمن هنرهای نمایشی و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر روز دوشنبه 28 بهمن ماه در مجتمع فرهنگی هنری شهید صارمی به اجرای عموم درآمد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر، نمایش «من که نمی ترسم» به نوسیندگی و کارگردانی آقایان ابوالفضل رحیم زاده و بهنام امینی با محتوای آموزشی تهیه گردیده است و داستانی مفرح برای کودکان و نوجوانان می باشد که به معرفی برخی از خصوصیات اخلاقی نظیر نترسیدن و متکی به خود بودن در فضایی کـودکانه اشاره دارد و داستان این نمایش حکایت بچه ای است که از سایه اشیاء در تاریکی می ترسد و سپس با کمک یک نقاش آموزش می بیند که سایه ترس ندارد و باید متکی به خودش باشد.

گفتنی است: بازیگران این نمایش مرتضی پرهیزکار، فرزانه جمال زاده، ریحانه فلاح، پرستو کارگر، امیر رضا کاشی، ابوالفضل رحیم زاده و بهنام امینی می باشند.

لازم به ذکر است: نمایش فوق در دو سانس ساعت های 9 و  10 اجرا خواهد شد و عموم علاقمندان می توانند در تاریخ های 28 و 29 بهمن ماه و 5 اسفند ماه ساعت 9 صبح در مجتمع فرهنگی هنری شهید صارمی به نشانی: اسلامشهر- شهرک قائمیه- انتهای کوچه 20 به تماشای این نمایش بپردازند.

۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید