اخبار

انتشار فراخوان طرح‌های پژوهشی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران

انتشار فراخوان طرح‌های پژوهشی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران
فراخوان طرح‌های پژوهشی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران منتشر شد تا شاهد توسعه تخصصی فعالیت‌های فرهنگی در استان تهران باشیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، مرضیه محرابی سرپرست معاونت امور فرهنگی و رسانه ای ضمن اعلام این خبر گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با توجه به نیازهای فرهنگی خود 18 عنوان و پیش پروپوزال پژوهشی را به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان پیشنهاد نمود که طی جلسات متعدد با مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سه عنوان طرح پژوهشی جهت اعلام فراخوان عمومی از سوی این اداره کل توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اعلام گردید.

مرضیه محرابی در ادامه افزود: فراخوان عمومی از طریق تارنمای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر گردید و دانشگاه ها، موسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی، موسسات پژوهشی دارای مجوز رسمی و قانونی می توانند از طریق مراجعه به تارنما و دریافت فراخوان و فرم های مربوطه در این زمینه یاری رسان فرهنگ استان تهران باشند.

وی گفت: شرکت در این فراخوان از امروز 27 بهمن ماه آغاز شده است و محققان تا 7 اسفندماه سال جاری برای ارسال طرح‌های خود فرصت دارند.

معاون امور فرهنگی و رسانه ای ضمن اعلام فراخوان عمومی تاکید کرد؛ پروپوزال طرح های پژوهشی پیشنهادی بر اساس دستور العمل ابلاغی می بایست فقط از طریق یکی از دانشگاه ها، موسسات آموزشی عالی دولتی و غیر دولتی و یا موسسات پژوهشی یا فناوری دارای مجوز رسمی و قانونی ارائه شود. به طرح های پژوهشی ارسالی از سوی اشخاص حقیقی یا موسسات فاقد مجوز ترتیب اثر داده نمی شود اساتید و پژوهشگران از طریق مراکز علمی و دانشگاهی باید پیشهاد خود را ارائه دهند.

محرابی در ادامه افزود: پس از دریافت پروپوزال از طریق مراکز دانشگاهی و پژوهشی ارزیابی علمی و اجرائی انجام خواهد شد و نتیجه ارزیابی نهایی به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برای اقدامات بعدی ارسال خواهد شد.

 

۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۵:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید