اخبار

برگزاری آیین رونمایی از کتاب “تاریخ ایران پس از انقلاب اسلامی” در رباط‌ کریم

برگزاری آیین رونمایی از کتاب “تاریخ ایران پس از انقلاب اسلامی” در رباط‌ کریم
آیین رونمایی از کتاب “تاریخ ایران پس از انقلاب اسلامی” با حضور جواد منصوری از نویسندگان مطرح کشوراین اثر گرانبها بیست و هفتم بهمن ماه جاری در مجموعه دارالقرآن شهرداری رباط‌کریم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رباط کریم، بمناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و چهلمین روز شهادت سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی، آیین رونمایی از کتاب “تاریخ ایران پس از انقلاب اسلامی” به همت این اداره و انجمن کتابخانه های عمومی و دفتر امام جمعه با حضور حجت الاسلام ترابی امام جمعه رباط کریم، سیدمهدی ساداتی فرماندار، اصغر پارسا شهردار، عزت الله عسگری رئیس اداره، الهه زارعی رئیس اداره کتابخانه های شهرستان و جواد منصوری نویسنده این اثر گرانبها در مجموعه دارالقرآن شهرداری رباط‌کریم برگزار شد.
بنا بر این گزارش در این آیین عزت الله عسگری، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رباط‌کریم گفت: با برگزاری چنین رویکردهایی می توان  به شناخت بهتر انقلاب اسلامی کمک کرد.
وی افزود: برای نگارش این کتابها بسیار زحمت کشیده شده و این انقلاب متعلق به ما بوده و باید از آن پاسداری کنیم.

   در حاشیه این مراسم الهه زارعی رئیس اداره کتابخانه های عمومی گفت: هدف از برگزاری از این رونمایی شناخت جوانان و نوجوانان از تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی و ارزشهای انقلابی در سالهای گذشته و معرفی جدیدترین کتب درخصوص انقلاب اسلامی است.

در ادامه منصوری پیرامون وقایع تاریخ ایران قبل و پس از انقلاب اسلامی اشاره کرد و با اشاره به خاطره دیدار خود در اوایل انقلاب با امام خمینی (ره) سخن گفت و اظهار داشت: امام خمینی (ره) در سال 58 درخصوص فتنه انگیزی های منافقین و گروههای معاند نظام فرمودند که دشمنان داخلی و خارجی نمی توانند انقلاب را از مسیر خود منحرف کنند فقط کار ما را زیاد می کنند و مطمئن باشید پرچم این انقلاب به دست حضرت مهدی (عج) خواهد رسید. حسین فرجی و سید وحید سمنانی در انتهای برنامه به شعر خوانی با موضوع انقلاب و شهادت سردار سلیمانی پرداختند.

در پایان با لوح سپاس و هدایایی از نویسنده و شاعران توسط امام جمعه، فرماندار و دیگر مسئولین تقدیر بعمل آمد.

۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید