اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران از خالقان « تجلی احساس » تقدیر کرد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران از خالقان « تجلی احساس » تقدیر کرد
نمایشگاه گروهی آثار هنری بانوان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، با حضور مدیر کل و معاونان فرهنگی، هنری و توسعه مدیریت و همراهی کارکنان این اداره کل افتتاح و از شرکت کنندگان آن تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، به مناسبت میلاد با سعادت دخت نبی مکرم اسلام (س) و روز گرامیداشت مقام زن نمایشگاهی از آثار خلق شده در کارگاه یک روزه "تجلی احساس"  برپا شد.

این کارگاه با همکاری معاونت های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و با حضور ۳۰ نفر از بانوان همکار، به مناسبت چهل و یکمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، برای بانوان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در محل نگارخانه رسول مهر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد ه بود.

احد جاودانی در مراسم افتتاح این نمایشگاه هنر را تجلی الهی دانست و افزود: انسان برای اعتلای فرهنگ و توسعه اجتماعی به هنر وابسته است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران از معاونت هنری و سینمایی و ابتکار استاد حسن نوروزنیا مسئول امور هنرهای تجسمی در برپایی کارگاه خلاقیت و ایجاد فضای پر نشاط و پویا در بین کارکنان تقدیر کرد. وی ضمن ابراز خرسندی از سطح قابل قبول آثار به نمایش گذاشته شده در این نمایشگاه، تداوم فعالیت های فرهنگی و هنری برای کارکنان را متذکر شد و افزود: امیدوارم به مناسبت میلاد حضرت علی (ع) و روز گرامیداشت مقام پدر نیز نمایشگاهی از آثار همکاران مرد این اداره کل در نگارخانه به نمایش گذاشته شود و انجام فعالیت های هنری و فرهنگی برای کارکنان تداوم داشته باشد.

برای دیدن گزارش تصویری برنامه کلیک کنید

۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید