اخبار

نشست اصحاب رسانه با رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان

نشست اصحاب رسانه با رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان
نشست مشترک غلامرضا آبکار با اصحاب رسانه شهرستان به منظور تببین نقش اصحاب رسانه در انتخابات، بیست و هفتم بهمن ماه در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان،  غلامرضا آبکار در آغاز سخنان خود ضمن قدردانی از زحمات ذبیح اله اصغری برای هماهنگی حضور خبرنگاران و قدردانی از اصحاب رسانه که اخبار شهرستان را بی کم و کاست منعکس می کنند، گفت: خرسندم از اینکه دوستان خوبی در شهرستان بهارستان دارم كه در حوزه خبر بدون طرفداری و جانبداری، فعالیت خوبی را انجام می دهند و مطالبه گر حقوق مردم هستند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان در ادامه سخنان خود در خصوص نقش اصحاب رسانه در انتخابات ابراز امیدواری کرد: فضای انتخابات و تبلیغات انتخاباتی به گونه ای باشد که حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای را رقم بزند.

همچنین وی خطاب به اصحاب رسانه گفت: الان زمانی است که باید در کنار هم باشیم تا شاهد بروز اتفاق های خوب  انتخاباتی بوده و با این مشارکت بتوانیم بهترین انتخاب را برای شهرستان، داشته باشیم تا فرد انتخاب شده بتواند در راستای برطرف ساختن مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی که مهمترین خواسته مردم شهرستان است، گام موثری بردارد .

در ادامه ذبیح اله اصغری مسئول خانه مطبوعات شهرستان ضمن قدردانی از غلامرضا آبکار و ارائه گزارشی از نحوه فعالیت اصحاب رسانه بهارستان در زمینه انتخابات و حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای، خواستار برگزاری جلسه مشترکی بین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان با دادگستری شهرستان برای  تصمیم گیری نحوه فعالیت کانال های خبری مجازی شد . 

در پایان هر کدام از حاضرین در جلسه نیز پیرامون دستور جلسه مطالبی را بیان نمودند .

۲۷ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید