اخبار

نمایشگاه گروهی نقاشی "پارادوکس" در فرهنگسرای رازی برگزار شد

نمایشگاه گروهی نقاشی "پارادوکس" در فرهنگسرای رازی برگزار شد
با مجوز و حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و به مناسبت چهل و یکمین طلیعه پیروزی انقلاب اسلامی و نیز در چهلمین روز شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی نمایشگاه نقاشی "پارادوکس" در نگارخانه وزیری واقع در فرهنگسرای رازی شهرستان ورامین افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین، این نمایشگاه با هدف معرفی استعدادهای هنری در زمینه هنرهای تجسمی به ویژه هنر نقاشی و ایجاد انگیزه های رقابتی بین هنرجویان برگزار شد.

طاهر طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین ضمن ابراز خرسندی از آثار خوب به نمایش درآمده، گفت: بر اساس برنامه ریزی های هنری از طریق ترغیب هنرمندان و هنرجویان فعال در این عرصه، بنا داریم زمینه های رقابت و خلق شاهکارهای ارزشمند را فراهم کنیم.

گفتنی است؛ نمایشگاه پارادوکس حاصل تلاش  15هنرجو به سرپرستی اردشیر شکراللهی از نقاشان جوان و با استعداد شهرستان ورامین بود که با تکنیک های مختلف و موضوع جذاب زندگی با دو روی سکه با عنوان "پارادوکس" افتتاح و مورد استقبال هنردوستان قرار گرفت.

خاطر نشان می شود؛ این نمایشگاه از تاریخ 24 تا 30بهمن ماه در نگارخانه استاد وزیری فرهنگسرای رازی از ساعت 11الی 19آماده بازدید عموم علاقه مندان می باشد.

۲۷ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید