اخبار

برگزاری مراسم گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) در فرهنگسرای مهر تهران

برگزاری مراسم گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) در فرهنگسرای مهر تهران
با حضور شاعران و نویسندگان تهران و شهریار، ویژه برنامه "همپای نویسنده " به مناسبت تقدیر از بانوان نویسنده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهریار، انجمن ادبیات داستانی شهریار با همکاری انتشارات نظری و مدیریت فرهنگسرای مهر، جشن میلاد دخت نبی اکرم (ص) و گرامیداشت روز زن را با حضور بانوان نویسنده و شاعر این شهرستان در روز بیست و ششم بهمن ماه درفرهنگسرای مهر تهران برگزار نمود.

بر اساس این گزارش؛ سالار فر کارشناس فرهنگی و هنری فرهنگسرای مهر ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه (س) و روز زن ، ازبرپایی این برنامه و همکاری با انجمن ادبیات داستانی شهریار ابراز رضایت نمود .

استاد قاسم نخجوانی مسئول انجمن ادبی مکتب شهریار نیز به همین مناسبت، اشعار زیبایی را قرائت کرد .

ژیلا بهاری مسئول امور فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاداسلامی نیز در سخنانی باتشکر از اشرف السادات سادات مسئول انجمن ادبیات داستانی که از فعال ترین انجمن ها می باشد؛ آمادگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی را به منظور همکاری دربرگزاری مراسم در مناسبت های ملی و مذهبی اعلام نمود .

مریم یوسفی نویسنده و راوی شاهنامه فردوسی در سخنانی با اشاره به مقام مادر، افتخارات کسب شده در عرصه فرهنگ و ادب را مرهون دعای خیر مادر بیان کرد.

در ادامه اجرای دو تراک به خوانندگی سامانلو و شعر خوانی شاعران نویسنده لعیا واسع حق دوست، زکی زاده، آرام شهنواز، اسماعیل دادرس و خانم آریا از سایر برنامه های مراسم بود .

استاد نصر از فعالان انجمن ادبی نیز به اجرای آواز و غزل پرداخته و کریم نظری مدیر مسئول انتشارات نظری ضمن تبریک میلاد دخت نبی اکرم (ص) و روز زن به بیان ویژگیهای خلقت زن از منظر آیات قرآن مطالبی را بیان کرد.

در بخش پایانی از بانوان نویسنده با اهدای لوح سپاس و کتاب نفیس تجلیل بعمل آمد .

۲۷ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید