اخبار

افتتاح نمایشگاه مد و لباس در شاهرود

نمایشگاه،مد ولباس،مهدیان،ارشاد،شاهرود
همزمان با ولادت حضرت زهرا(س) وگرامیداشت مقام زن، نمایشگاه مد و لباس در شاهرود افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان شاهرود،همزمان با ولادت حضرت زهرا0س)،نمایشگاه مد ولباس اسلامی درنگارخانه سیب اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شاهرود برپا شد.

رضا مهدیان، با اشاره فرارسیدن هفته گرامیداشت مقام زن و برپایی نمایشگاه مد و لباس ایرانی و اسلامی در شاهرود افزود: امروز انتخاب پوشاک مناسب یکی از دغدغه های مهم بالاخص بانوان ایرانی بوده است.

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شاهرود گفت:انتخاب پوشش که هم حافظ گوهر عفاف و هم حضور موثر اجتماعی بانوان باشد تبدیل به یک مشکل بزرگ برای آنها شده است.

نادر فخری،معاون استاندار وفرماندار شهرستان شاهرود دراین مراسم گفت:حمایت از تولیدکنندگان ایرانی و لزوم رونق تولید کالاهای داخلی از جمله دغدغه های مهم مقام معظم رهبری است و ایشان بارها، ذیل بحث اقتصاد مقاومتی به این موضوع اشاره کرده اند و در بیانیه گام دوم نیز نسبت به اینکه چشم امیدشان به جوانان است، تاکید ورزیده‌اند.

وی افزود:برپایی این نمایشگاهها باعث می‌شود افرادی که تاکنون از کالاهای عفاف و حجاب استفاده نکرده‌اند، به سبب طراحی‌های خوب، مدل‌های متنوع و رنگ بندی‌های زیبای این کالاها، به استفاده از لباس‌های پوشیده ترغیب شوند و به تدریج، این فرهنگ‌سازی در حوزه عفاف و حجاب کشور انجام شود.

۲۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۵۱
روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان شاهرود |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید