اخبار

احد جاودانی میلاد حضرت فاطمه (س) را به بانوان شاغل در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران تبریک گفت

احد جاودانی میلاد حضرت فاطمه (س) را به بانوان شاغل در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران تبریک گفت
به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زهرا(س) و بزرگداشت روز زن، احد جاودانی با حضور در محل کار بانوان این اداره کل با اهدای شاخه گلی این روز را به ایشان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، به همراه مرتضی قاسمی چراتی معاون توسعه مدیریت و منابع و مریم نیری مشاور امور بانوان این اداره کل با اهدای شاخه های گل، میلاد حضرت زهرای مرضیه (س) و روز مادر و زن را به بانوان این اداره کل تبریک گفتند.

احد جاودانی در این دیدارها با اشاره به مقام و جایگاه شامخ زنان گفت: در قرآن به دفعات از زنانی همچون حضرت فاطمه زهرا، حضرت مریم، آسیه و مادر حضرت موسی (ع) به بزرگی یاد شده که هریک از آنان ویژگی‌های منحصر بفرد و مخصوص بخود را دارند و تمام ویژگی‌ها و کمالات انسانی به صورت یکجا در حضرت فاطمه زهرا (س)  گرد آمده و مقام آن حضرت را  از همه فزونتر کرده است.

وی گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران  در زمینه سازی حیات اجتماعی و اهمیت خانواده در تولید فرهنگ اصیل و ملی برای جلوگیری از سرایت عوارض و لطمات فراروی، اهتمام ویژه ای دارد؛ بهره گیری از فرهنگ و هنر و رسانه برای بیان و تشریح نگرش والای اسلام به مقام زن در خانواده و احیاء شأن و منزلت بانوان، رویکرد اصلی این اداره کل بوده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران  همچنین به انتصاب بانوان در پست های مدیریتی همچون: معاونت مدیرکل، روسای هنرستان ها و روسای گروه های فرهنگی و هنری اشاره کرد و اهمیت نقش ایشان در تصمیم سازی و تصمیم گیری و مشارکت حداکثری  برای نیل به اهداف این اداره کل را یادآوری نمود.

۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ۱۵:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید