اخبار

برگزاری نماشاد " من و عروسکم " در بهارستان

برگزاری نماشاد " من و عروسکم " در بهارستان
همزمان با شب میلاد حضرت فاطمه (س) و گرامیداشت روز مادر و زن در راستای افزایش نشاط اجتماعی نماشاد " من و عروسکم " به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان و موسسه فرهنگی هنری صحنه باد و باران مورخ ، بیست و پنجم بهمن ماه سالجاری در محل مجتمع فرهنگی هنری قلم برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان : " نماشاد " من و عروسکم " با حضور گروه تخصصی کودک  " گلی و مل مل "  از استان تهران و اجرای نمایش بینوکیو توسط گروه هنری تیارتی هاش از شهرستان بهرستان برگزار شد.

من و عروسک

 غلامرضا آبکار ضمن تبریک میلاد حضرت فاطمه (س) و قدردانی از زحمات کارکنان اداره خود و موسسه فرهنگی هنری صحنه باد و باران و همکارانشان از حمایت ها و پیگیری های اصغر قلی زاده مدیر روابط عمومی شهرداری نسیم شهر برای برگزاری این مراسم قدردانی نمود .

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود : حضور پرشور و بی سابقه خانواده هامندان محبوب بیشماری در شهرستان بهارستان باشیم .

در ادامه فاطمه قاسمی مدیر مسئول موسسه فرهنگی هنری صحنه باد و باران هدف از برگزاری برنامه را فراهم کردن یک روز شاد برای کودکان شهرستان در کنار خانواده های خود با حضور گروه فاطمه امینی بیان کرد.

من و عروسک1

 

گفتنی است در این مراسم کودکان نابینا و کم بینا از اعضای فعال در حوزه های فرهنگی و هنری موسسه دستان بینا که به عنوان مخاطبان ویژه حضور داشتند هر کودکی با عروسک مورد علاقه خود شرکت کرده بود و شعارهایی با مضامین حقوق کودکان چون : دنیا با لبخند کودکان زیباست، شادی حق ماست ، زنده باد کودکی، زنده باد زندگی ، پدر و مادر های امروز باید مهارتِ زندگیِ شاد داشته باشند ، آینده برای ماست ، پدر و مادر عزیز مشارکت کنید ،انتخابات برای آینده فرزندان شماست ، بهینه سازی معابر برای کودکان نابینا و کم بینا روی بادکنک و بنر نوشته شده بود به چشم می خورد .

من و عروسک2

 

 

از دیگر برنامه های شاد این مراسم اجرای زیبای موسیقی توسط  ابراهیم بنار هنرمند نابینای شهرستان و همچنین شعر خوانی دلنشین کودک خردسال محمد قلی زاده در رسای حضرت زهرا (س) ، بود که مورد توجه حاضرین قرار گرفت .

۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید