اخبار

عصر شعر انقلاب در ایام فجر شهرستان پیشوا برگزار شد

عصر شعر انقلاب در ایام فجر شهرستان پیشوا برگزار شد
به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر عصر شعر انقلاب در شهرستان پیشوا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر عصر شعر انقلاب در شهرستان پیشوا برگزار شد.

قربانی مسئول فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، ارگی معاون اداره آموزش و پرورش، حیدری از اعضای شورای اسلامی شهر، اساتید فرهنگی و هنری شهرستان پیشوا و علاقمندان به عرصه فرهنگ و ادب نیز در این برنامه حضور داشتند

این برنامه با همت انجمن ادبی قاف و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره آموزش و پرورش شهرستان پیشوا برگزار شد.

در این برنامه محسن فارسی از اساتید ادبیات شهرستان پیشوا به عنوان کارشناس و مجری برنامه حضور داشت و شاعران و علاقمندان به حوزه شعر و ادبیات نیز در این برنامه حضور داشتند.

شاعرانی همچون الماسی، میر سالاری، خواجوی، سهرابی، اردستانی، اعلایی، حقیقی و دیگر شاعران در این برنامه با موضوع ایام الله دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به شعر خوانی پرداختند که این اشعار مورد توجه و تشویق علاقمندان این عرصه قرار گرفت.

همچنین طباطبائی از مفاخر دبیات شهرستان در برنامه حضور داشت که در مورد ادبیات انقلابی چند کلامی برای حاضرین ایراد سخن نمود.

در میان برنامه سوالاتی در قالب برگزاری مسابقه ادبی در جلسه مطرح شد که در پایان این برنامه از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا به 10 نفر از افرادی که پاسخ درست را داده بودند هدایایی به رسم یادبود تقدیم گردید.

۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید