اخبار

برپایی غرفه روزشمار انقلاب و کارگاه آموزش نقاشی در مسیر راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان بهارستان

برپایی غرفه روزشمار انقلاب و کارگاه آموزش نقاشی در مسیر راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان بهارستان
اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان بهارستان در روز بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی به منظور ایجاد نشاط اجتماعی غرفه روزشمار انقلاب ، کارگاه آموزش نقاشی و نقاشی روی صورت را برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان : در یوم الله 22 بهمن سالگرد پیروزی با شکوه انقلاب اسلامی مردم ولایتمدار و پرشور بهارستان همگام با دیگر نقاط ایران زمین با حضور خود در راهپیمایی، این روز بزرگ را گرامی داشتند.

گفتنی است اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان ضمن حضور در جمع مردمی نسبت به برپایی غرفه فرهنگی، هنری اقدام کرد.

غلامرضا آبکار رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان بهارستان ضمن حضور در این مراسم گفت : به منظور زنده نگهداشتن یاد و خاطره حماسه انقلاب اسلامی اقدام به برپایی غرفه روزشمار انقلاب کردیم که مورد استقبال عموم قرار گرفت همچنین به منظور ایجاد شور و نشاط در میان راهپیمایان کودک و نوجوان برآن شدیم با همکاری انجمن هنرهای تجسمی و لیلا علیپور یکی از اعضای انجمن نسبت به برگزاری کارگاه آموزش نقاشی برای کودکان اقدام نماییم که این کار نیز با استقبال پرشور کودکان و نوجوانان روبرو شد.

ایشان اذعان داشت در همین غرفه یکی از هنرمندان شهرستان برای ایجاد شور و شادی در کودکان بر روی صورت آنان نقش های زیبایی را حک نمود که این اتفاق نیز مورد استقبال قرار گرفت.

۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید