اخبار

حضور پرشور هنرمندان ورامین در راهپیمایی ۲۲ بهمن

حضور پرشور هنرمندان ورامین در راهپیمایی ۲۲ بهمن
اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه و پرسنل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین با حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن و چهلمین روز شهادت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین ؛‌حضور اهالی فرهنگ و هنر و رسانه در دوشادوش مردم انقلابی و شهید پرور شهرستان ورامین ،با هدف بیان افکار استکبارستیزانه جامعه فرهنگی هنری شهرستان صورت گرفت.

طاهر طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین ضمن شرکت در این مراسم گفت:در سالهای اخیر تلاشها برای به انزوا کشاندن جمهوری اسلامی ایران از طرف بدخواهان این نظام مقدس بیشتر شده و ضرورت دارد  اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه یه وسیله ابزار های فرهنگی و هنری به بیان زیبایی های این انقلاب فرهنگی بیش از پیش بپردازند.

طاهری افزود:  تعدادی از هنرمندان رشته هنرهای تجسمی،با برپایی ایستگاه های هنری در کنار مسیر راهپیمایی لحظاتی خاطره انگیز برای علاقه مندان به هنر ایجاد کردند.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان ورامین تصریح کرد: برپایی ایستگاه نقاشی،خوشنویسی و عکاسی به همت و همراهی بسیج هنرمندان و انجمن های هنرهای تجسمی و خوشنویسان و مجتمع فرهنگی و هنری ژولیده نیشابوری در کنار سرمای بهمن ماه گرمای خوبی به این فضای شورانگیز بخشیده بود.

گفتنی است اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین به عنوان دبیر کمیته فرهنگی ستاد بزرگداشت ایام الله دهه فجر بیش از ده برنامه فرهنگی هنری در سطح شهرستان برگزار و درسایر برنامه های فرهنگی هنری ادارات عضو کمیته نیز مشارکت داشته است.

۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید