اخبار

دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران رباط کریم در سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی

دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران رباط کریم در سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی
در ایام سالگرد پیروزی چهل و یکمین انقلاب شکوهمند اسلامی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با خانواده شهید حسین رهساز دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رباط کریم، در سالروز پیروزی چهل و یکمین سال انقلاب شکوهمند اسلامی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و مسئول کانون بسیج هنرمندان با حضور در منزل شهید حسین رهساز با خانواده این شهید دیدار و گفتگو کردند.

عسگری رئیس اداره فرهنگ وارشاداسلامی رباط کریم با اشاره به امنیت و آرامش جمهوری اسلامی ایران گفت: ما مدیون خون شهدا هستیم و وظیفه ما پاسداری از آرمانهای آنها است .

وی با تأکید برسرکشی از خانواده شهدا اضافه کرد؛ خدمت صادقانه به مردم در هر پست و مقامی از نمونه های بارز دنباله رو بودن راه شهدا است.

در ادامه این دیدار هریک از حاضرین به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند و سپس برادر شهید رهساز به ذکر خاطراتی از دوران کودکی و همچنین دوران مبارزه آن شهید والامقام پرداخت.

گفتنی است:حسین رهساز هنرمند جانباز و آزاده هشت سال دفاع مقدس  بود که بر اثر شکنجه دوران اسارت پس از تحمل سالها درد و رنج  به فیض شهادت نائل آمد.

۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید