اخبار

مراسم پرسش و پاسخ مردم و سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک در نماز جمعه برگزار شد

مراسم پرسش و پاسخ مردم و سرپرست  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک در نماز جمعه برگزار شد
به مناسبت سالروز چهلمین سالگرد برپایی نماز جمعه در کشور، مسئولان شهرستان قرچک ضمن حضور در نماز عبادی، سیاسی جمعه با نمازگزاران دیدار کرده و به پرسش های آنان پاسخ دادند.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک ، محمود برزگر سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  شهرستان روز جمعه 18بهمن ماه  پس از اقامه نماز با حضور در محل از پیش تعیین شده، به درخواست های مردم در خصوص مشکلات فرهنگی رسیدگی کرد و در برای انجام امور مربوطه مشاوره فرهنگی و هنری  ارائه نمود.

برزگر در ادامه به تاکیدات و فرمایشات حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه محترم شهرستان اشاره کرد و گفت: تمامی مسئولان باید در همه حال پاسخگوی مردم بوده و با روی خوش مشکلات مردم را بررسی کنند.

وی حضور مردم و مسئولان در برنامه های دهه فجر امسال را دلگرم کننده دانست و افزود: نماز جمعه این هفته به دلیل برگزاری جلسه پرسش و پاسخ بسیار پرشورتر برگزار شد و امیدواریم با حضور حداکثری مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن بار دیگر با آرمانهای امام و رهبری تجدید میثاق کنیم.

محمود برزگر همچنین  برگزاری جلساتی این چنین را لازمه خدمت رسانی کامل به مردم ذکر کرد و  گفت: به دلیل حضور همه مسئولان در یک محل، مشکلاتی که لازم است به مدیر دیگری ارجاع شود در همین محل انجام می گیرد و کار تمام می شود.

گفتنی است؛ در این جلسه پرسش و پاسخ، به سوالات مردم در خصوص بحث های صدور مجوز مراکز فرهنگی و هنری و راهکارهای انجام فعالیت های پیش رو پاسخ داده شد.

۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید