اخبار

دومین دوره آموزش خود مراقبتی سازمانی در اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان شهریار برگزار شد

دومین دوره آموزش خود مراقبتی سازمانی در اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان شهریار برگزار شد
باحضور کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهریار و اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه جلسه آموزشی با موضوع تغذیه سالم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان  شهریار، نشست آموزشی با موضوع  تغذیه سالم و چاقی با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهریار و با حضور نادر نیک خواه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهریار، خانم شریعت متخصص تغذیه شبکه بهداشت و درمان، کارکنان و خبرنگاران و اهالی فرهنگ و هنر شهرستان در سالن جلسات اداره برگزارشد.

بنا برهمین گزارش، دراین جلسه آموزشی شریعت مدرس درمورد اهمیت تغذیه و نحوه صحیح  استفاده از آب مواردی را جهت حاضرین بیان کرد.

وی درادامه با اشاره به هرم غذایی درمورد مزیت های 5 گروه هرم غذایی شامل استفاده ازنان و غلات ، سبزیجات ، میوه ها، شیر و فرآورده های آن و گروه گوشت، حبوبات، تخم مرغ و انواع مغز آجیل مطالب مفیدی را اظهار نمود .

شایان ذکر است؛ این دوره در سه جلسه توسط متخصصین  واحدهای تغذیه، بهداشت روان و بیماریها شبکه بهداشت و درمان برگزار می شود که تاکنون دوجلسه آن انجام شده است و امید است در آینده ای نزدیک با حضور اعضای انجمن های فرهنگی و هنری شهرستان آخرین نشست از سلسله دوره های آموزشی خود مراقبتی سازمانی برگزار گردد.

۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید