اخبار

انجمن تجسمی شهرستان فیروزکوه آغاز به کار کرد

انجمن تجسمی شهرستان فیروزکوه آغاز به کار کرد
همزمان با ایام مبارک دهه فجر انجمن تجسمی شهرستان فیروزکوه گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه،  در این مراسم که زمان ایلکا رئیس شورای شهر به همراه روسای ادارات و هنرمندان شهرستان حضور داشتند؛ سید حسن حسینی سرپرست  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، حکم رئیس و اعضای هیات امناء انجمن هنرهای تجسمی را اهداء نمود.

در این مراسم حسینی سرپرست اداره، ضمن اشاره به اهمیت  انگیزه لازم برای هنرمندان  گفت:  زمینه های هنرهای تجسمی شهرستان بسیار مساعد است و استقبال هنرمندان این رشته برای ارائه کارهای هنری می تواند در معرفی بیش از پیش این هنر نقش داشته باشد . برای فعالیت دائم گالری و نمایشگاه تجسمی برنامه ریزی شده است و خوشبختانه تا پایان سال جاری همه روزه نمایشگاه آثار هنرمندان دایر خواهد بود .

حسینی همچنین در خصوص اقتصاد هنر و فروش آثار هنرمندان در شهرستان و همچنین مکان نمایی جهت ارائه آثار فرهنگی هنری توسط شورای اسلامی شهر قول مساعدت را از زمان ایلکا رئیس شورا گرفت تا انگیزه لازم برای تولید هر چه بیشتر آثار هنرمندان شهرستان ایجاد شود.

شایان ذکر است؛ نرجس سالارپور بعنوان رئیس انجمن و مریم افشاری، بیتا سراج، محدثه پازوکی و محیا تاج الیدن بعنوان هیات امناء انجمن معرفی شدند.

۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۶:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید