اخبار

دبیرکمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران از احد جاودانی تقدیر کرد

دبیرکمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران از احد جاودانی تقدیر کرد
سید مهدی محمدی دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران با اهداء لوحی از همکاری و هماهنگی های موثر احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در زمینه مبارزه با قاچاق کالا و ارز تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران با اهدا لوح تقدیر از همکاری های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در زمینه مبارزه با قاچاق کالا و ارز که دارای عملکرد چشمگیر و موثر فرهنگی در این زمینه بود، تقدیر و تشکر کرد.

در متن این تقدیرنامه آمده است :

«بی تردید، موثرترین و کلیدی ترین عامل توسعه، کنش جمعی بین مجموعه کنشگران سیاسی، اداری و خصوصی است و عاملی اصلی در تدوین و اجرای اصلاحات اقتصادی سیاسی بهینه و هدفمند در کشورهای پیشتاز بوده است.

در این راستا همکاری و هماهنگی های موثر جنابعالی، در اجرای سیاستهای مرکز مبارزه با قاچاق کالا و ارز و حمایت از رونق تولید و مبارزه با پدیده مذموم قاچاق به جهت نیل به توسعه اقتصادی کشور پشتوانه ای قابل اتکا در اجرای وظایف کمیسیون بوده و در پیشبرد سیاست های ابلاغی نقشی ممتاز ایفا نموده است.

لذا به مصداق « لئن شکرتم لازیدنکم» برخود فرض می دانم از عنایات، توجه و همکاری بی دریغتان، خالصانه تقدیر و تشکر نموده و توفیقات جنابعالی را در همه عرصه های خدمت از درگاه حضرت احدیت مسئلت دارم.

امید است در سایه توجهات حضرت ولی عصر(ع) و رهنمودهای مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در توسعه بیش از پیش کشور عزیزمان موفق و موید باشید.»

سید مهدی محمدی

دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران

گفتنی است؛ همچنین از اعضاء فعال کارگروه همچون معاونت غذا و دارو دانشگاه های علوم پزشکی تهران، ایران و شهید بهشتی، ادارات کل آموزش و پرورش شهر و شهرستان های استان تهران، سازمان زیبا سازی شهر تهران و شبکه 5 سیما نیز تقدیر به عمل آمد.

یادآور می شود؛ ریاست کارگروه فرهنگی و تبلیغات کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران از خرداد ماه سال 97 به این اداره کل واگذار شده است و در این راستا احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران نیز از مرضیه محرابی، سرپرست معاونت امور فرهنگی و رسانه ای و همکاران آن معاونت برای انجام امور محوله دبیرخانه کمیته فرهنگی کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران تقدیر کرد.

۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۸:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید