اخبار

نشست تخصصی پیشگیری از آسیب های اجتماعی در شهرستان شهریار

نشست تخصصی پیشگیری از آسیب های اجتماعی در شهرستان شهریار
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهریار میزبان کارشناسان و انجمن های مرتبط در امر آسیب های اجتماعی شد .

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهریار، نشست تخصصی بررسی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در دفتر نیک خواه رئیس اداره و با حضور کارشناسان اداره آموزش ومشارکت عمومی معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی غرب استان تهران، انجمن های فرهنگی هنری و کارشناسان این اداره برگزار شد.

بنا برهمین گزارش، نیک خواه ضمن تبریک ایام الله دهه فجر، بیان داشت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با داشتن انجمن های توانمند در تولید آثار فرهنگی هنری می تواند نقش بسزایی در آگاهی بخشی آسیب های اجتماعی به جامعه ایفاء نماید.

سرگرد اتابکی مسئول اداره آموزش و مشارکت عمومی معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی غرب استان تهران در سحنانی عنوان نمود: پلیس به تنهایی قادر به تولید امنیت نمی باشد و همکاری سایر ارگانها را می طلبد و با توجه به استفاده از تکنولوژی در کنار آن می بایست فرهنگ استفاده از آن نیز آموزش و فرهنگ سازی گردد.

سرگرد ابراهیمی کارشناس حوزه پلیس فتای فرماندهی نیروی انتظامی غرب استان تهران نیز گفت: مدت زمان استفاده افراد از فضای مجازی بسیار طولانی شده و  چنانچه دایره پیشگیری پلیس فتا حداقل 20درصد اطلاع رسانی مفید در نحوه صحیح بهره گیری از فضای مجازی را نماید در رسالت خود موفق عمل نموده است.

در ادامه سایر کارشناسان حاضر در جلسه به بیان نقطه نظرات خود در موضوع جلسه پرداخته و آموزش حضوری توسط کارشناسان و غیر حضوری درجراید و سایت ها نیز از مصوبات این جلسه می باشد.

۱۷ بهمن ۱۳۹۸ ۱۸:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید