اخبار

نشست صمیمی فرماندار با اصحاب رسانه شهرستان قرچک

نشست صمیمی فرماندار با اصحاب رسانه شهرستان قرچک
تضمین سلامت انتخابات، تامین امنیت و بسترسازی برای مشارکت حداکثری مردم وظیفه فرمانداری است

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک: نشست هم اندیشی فرماندار و سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک با اصحاب رسانه با موضوع برررسی راهکارهای اطلاع رسانی در انتخابات دوم اسفند ماه در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان قرچک برگزار شد.

در این نشست بهمن خطیبی فرماندار شهرستان قرچک ضمن خوش آمد گویی به حاضرین در جلسه گفت: تضمین سلامت انتخابات، تامین امنیت و بسترسازی برای مشارکت حداکثری مردم وظیفه فرمانداری است.

خطیبی اظهار داشت: حضور پرشور در صحنه‌های مختلف سیاسی اجتماعی کشور، پاسخ دندان‌شکن به دشمنان ماست.
وی افزود: روند برگزاری انتخابات در شهرستان قرچک از جمله شکل‌گیری هیات اجرایی، تعیین شعب ثبت نام و اخذ رای، تعیین عوامل اجرایی شعب و برگزاری جلسات توجیهی آموزشی برای آنها طبق برنامه زمان‌بندی وزارت کشور صورت گرفته است.

خطیبی در ادامه بیان داشت همه از جمله اصحاب رسانه با کمک به برگزاری پرشور انتخابات باید دین خود را به نظام و انقلاب ادا کنند.

سپس محمود برزگر سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تبریک ایام الله دهه فجر گفت: ما متولیان فرهنگ و اصحاب فرهنگی مان که شامل همین فعالان رسانه ایی نیز میشود تمام تلاش خود را در بالا بردن مشارکت عموم مردم انجام میدهیم و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید