اخبار

محفل ادبی شعر و خاطره انقلاب اسلامی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین برگزار شد

محفل ادبی شعر و خاطره انقلاب اسلامی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین برگزار شد
همزمان با ایام الله دهه فجر جمعی از اهالی شعر و ادب با حضور در سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین با خوانش آخرین اشعار انقلابی خود یاد این حماسه بی بدیل را گرامی داشتند.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین ؛ این نشست با هدف گرامی داشت چهل و یکمین سالروز حماسه غرور آفرین طلیعه فجر انقلاب اسلامی ایران برگزار شد و  در آن شاعران انجمن و کانونهای شعر و ادب ورامین به خوانش آخرین سروده های خود پرداختند.

طاهر طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین در این همایش با پاسداشت این حماسه بی بدیل ، شعر انقلاب را از جریانات پویا در ادبیات دانست و گفت : شعر انقلاب اسلامی با توجه به گستردگی و تنوع موضوع شاخه های بیشتری پیدا کرده و با توجه به حساسیت روحیه شاعران مخاطبان بیشتری یافته است.

در این دیدار ادبی بیش از بیست شاعر از کانونهای ادبی شهرستان با خوانش اشعاری در زمینه ای اجتماعی،آزاد،آیینی و انقلابی حال و هوای خوبی به این محفل بخشیدند .

گفتنی است  روز جمعه 18بهمن ماه 98 از کتاب رباعیات حسین عبدی با عنوان سبز آشوب در همایش ادبی ویژه نکوداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در فرهنگسرای رازی رونمایی می شود.

۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید