اخبار

اعلام برنامه های دهه مبارک فجر در شهرستان رباط کریم

اعلام برنامه های دهه مبارک فجر در شهرستان رباط کریم
همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برنامه های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رباط کریم به این مناسبت اعلام شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رباط کریم، این اداره نیز مانند سایر ادارات و نهادهای کشور طبق روال سالهای گذشته برنامه های متنوعی را برای بزرگداشت ایام اله دهه مبارک فجر جهت بهره مندی مردم شریف شهرستان رباط کریم از این ایام برنامه ریزی کرده است.

   در ادامه عصرشعر فجر انقلاب، برگزاری نمایشگاه کتاب، دیدار با خانواده معظم شهدا، اجرای تئاتر با موضوع شهدای قبل از انقلاب، برپایی نمایشگاه عکس و پوستر انقلاب، رونمایی از کتاب با عنوان تاریخ ایران پس از انقلاب با حضور نویسنده دکتر جواد منصوری، برپایی نمایشگاه طراحی و نقاشی و خوشنویسی و در نهایت برگزاری نمایشگاه آثار اعضای کانونهای فرهنگی هنری مساجد شهرستان رباط کریم از جمله مراسم و برنامه هایی هستند که در این دهه مبارک اجرا خواهند شد.

   عسگری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رباط کریم نیز ضمن برشمردن برنامه های فوق گفت: برنامه ریزی و اجرای این مراسم با کمک انجمن های فرهنگی هنری شهرستان میسر گردید و اظهار امیدواری نمود که اجرای این قبیل برنامه ها گام کوچکی در راه پاسداشت انقلاب اسلامی و شهدای گرانقدر آن باشد.

۱۵ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید