اخبار

سالن غدیر مجتمع فرهنگی هنری ولایت شهرستان پاکدشت افتتاح شد

سالن غدیر مجتمع فرهنگی هنری ولایت شهرستان پاکدشت افتتاح شد
همزمان با فرا رسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در ادامه بهره برداری از پروژه های عمرانی شهرستان پاکدشت، دوشنبه 14 بهمن ماه جاری، سالن غدیر مجتمع فرهنگی هنری ولایت منطقه حصار امیر شهرستان پاکدشت افتتاح شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت،این مراسم با حضور تمهیدی فرماندار شهرستان پاکدشت، حجت الاسلام شمس نماینده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، محسن وند رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، پازوکی شهردار شهر پاکدشت، اعضای شورای اسلامی    شهر پاکدشت و جمعی از فعالان فرهنگی آغاز گردید.

بنابر این گزارش در ابتدای این مراسم سردار بنی مصطفی از فعالان فرهنگی شهرستان و منطقه حصار امیر ضمن تبریک ایام اله دهه مبارک فجر از مجموعه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بعنوان دستگاه مجری این پروژه  تشکر کرد و عنوان کرد: با توجه به  دارا بودن ظرفیتهای موثر فرهنگی و هنری در این منطقه، تجهیز سالن غدیر می تواند در اجرایی کردن فعالیتهای فرهنگی هنری و همچنین پرورش استعدادهای فرهنگی گام مهمی را برای این شهرستان  ایفا کند.

در ادامه هادی تمهیدی فرماندار شهرستان پاکدشت ضمن تبریک چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: در این چند ساله برنامه های مهم فرهنگی و جشنواره های مهمی از قبیل جشنواره گل و گیاه و اجراهای موسیقی در سطح شهرستان پاکدشت برگزار گردیده است  که با توجه به عدم دسترسی آسان به شهر تهران فرصت خوبی برای علاقه مندان و همشهریان فراهم شده است.

فرماندار شهرستان پاکدشت افزود: چندین پروژه عمرانی در سال جاری و علی الخصوص در این ایام آماده     بهره برداری قرار گرفته است  که اعتباری بالغ بر 607 میلیارد تومان برای افتتاح این پروژه ها در سطح شهرستان پاکدشت تخمین زده شده است .

در ادامه محسن وند رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر گزارشی از روند آماده سازی این سالن را ارائه کرد.

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت گفت: با حمایتهای مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و همچنین پیگیری های معاونت توسعه و پشتیبانی این  اداره کل، بودجه ای جهت تجهیز سالن مجتمع حصار امیر اختصاص یافت، همچنین در تکمیل و آماده سازی سالن غدیر شهرداری و فرمانداری با این اداره نهایت همکاری و مساعدت را داشتند.

وی افزود: باتوجه به اینکه فضاهای فرهنگی در پیشبرد و اعتلای فرهنگ تاثیر بسزایی دارد، امیدواریم با حمایتهای فعالان فرهنگی این منطقه و ظرفیتهای بالقوه ای که در این منطقه سراغ داریم، بتوانیم در زمینه پرورش و رشد استعدادهای این منطقه تلاش کنیم .

در پایان این مراسم ازخانواده شهید جاویدان اثر ناصر نجفی، مهندس پیرهادی مسئول ناظر طرح های عمرانی اداره کل، سردار بنی مصطفی فعال فرهنگی، سلطانی شهردار ناحیه یک شهرداری و جعفر شریفی تقدیر بعمل آمد.

۱۵ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید