اخبار

اسلامشهر برای دومین سال متوالی همزمان با تهران میزبان جشنواره ملی فیلم فجر شد

اسلامشهر برای دومین سال متوالی همزمان با تهران میزبان جشنواره ملی فیلم فجر شد
فیلم های سی و هشتمین جشنواره ملی فیلم فجر برای دومین سال متوالی همزمان با تهران در پردیس سینما فجر شهرستان اسلامشهر اکران شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر، میثم مرادی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر ضمن تبریک ایام مبارک دهه فجر و تشکر از مسئولین برگزاری این جشنواره عنوان نمود: جشنواره ملی فیلم فجر یکی از بزرگترین رویدادهایی است که اسلامشهر برای دومین بار میزبان این اتفاق بسیار میمون و مبارک است و این فرصت بسیار خوبی است برای اسلامشهر که شهرستان های دیگر استان تهران با فعالیت های این شهرستان آشنا شده و ما میزبان هنرمندان آنها خواهیم بود.

وی افزود: به دلیل برگزاری خوب این جشنواره در سال قبل امسال نیز اسلامشهر میزبان سی و هشتمین جشنواره ملی فیلم فجر خواهد بود.   

گفتنی است: سی و هشتمین جشنواره ملی فیلم فجر همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از 12 لغایت 22 بهمن ماه سالجاری در سه سانس: سانس اول ساعت  16:3، سانس دوم ساعت 19 و سانس سوم ساعت 21:30 در پردیس سینما فجر اسلامشهر به نشانی: اسلامشهر، خیابان آیت اله کاشانی، خیابان فجر برگزار می شود و علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت رسمی جشنواره و تهیه بلیط، از فیلم های مورد علاقه خود در این جشنواره دیدن نمایند.

۱۵ بهمن ۱۳۹۸ ۲۰:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید