اخبار

جزییات برپایی جشنواره فیلم مستند ایران «سینما حقیقت» در استان تهران

جزییات برپایی جشنواره فیلم مستند ایران «سینما حقیقت» در استان تهران
جزئیات پخش فیلم های سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران" سینما حقیقت" در استان تهران اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران ابراهیم شریفی ، در این باره گفت: همزمان با برگزاری این جشنواره، شهرستان های استان تهران نیز میزبان علاقمندان این جشنواره خواهند بود.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران ادامه داد:  فیلم های این جشنواره در مناطق 4، 21 و 22  شهر تهران و در شش سالن سینما به طور همزمان و در هشت سانس پخش خواهد شد.

وی با اشاره به برپایی همزمان جشنواره فیلم مستند ایران افزود: این جشنواره در دو بخش جایزه شهید آوینی و مسابقه بین الملل از 18 تا 25 آذر ماه همه روزه از ساعت 10 تا 24 برگزار خواهد شد.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران ابراز امیدواری کرد: با برپایی این رویداد بزرگ هنری و  تحقق اهداف جشنواره از جمله شناسایی و معرفی استعدادهای سینمایی، تقویت جایگاه فیلم مستند به عنوان جریانی مستقل و اندیشمند در سینمای کشور می توانیم گسترش و جذب مخاطبان بیشتر فیلم مستند را شاهد باشیم.

گفتنی است سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران« سینما حقیقت» به همت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی سازمان امور سینمایی ، از 18 تا 25 آذر ماه در پردیس سینما چارسو تهران برگزار می شود.

۱۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید