اخبار

دهمین دوره جشنواره موسیقی آموزشگاه پارمیدا در شهرستان ورامین برگزار شد

دهمین دوره جشنواره موسیقی آموزشگاه پارمیدا در شهرستان ورامین برگزار شد
دهمین دوره جشنواره موسیقی آموزشگاه پارمیدا با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و همراهی انجمن موسیقی شهرستان ورامین در فرهنگسرای رازی و در میان استقبال پرشور طرفداران موسیقی برگزار شد.

 

 به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین، علی اکبر فروزش مسئول انجمن موسیقی شهرستان ورامین ضمن قدردانی از حمایت و همراهی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استقبال خوب علاقه مندان به هنر موسیقی را پیامی برای توسعه زیرساختهای لازم فرهنگی هنری به ویژه در عرصه موسیقی دانست و افزود: بیش از نود و پنج هنرجو در قالب موسیقی سنتی، پاپ، کلاسیک و بخش کودک در این جشنواره، رقابتی زیبا با هم داشتند .

همچنین فرزانه فروزش مدیر مسئول آموزشگاه موسیقی پارمیدا نیز ضمن ابراز خرسندی از همراهی خوبِ خانواده هنرجویان و استقبال پر شور علاقه مندان این رشته ابراز امیدواری کرد: در آینده ای نزدیک خبر های خوبی به واسطه پیشرفت خوب هنرجویان موسیقی شهرستان ورامین به گوش خواهد رسید.

وی تصریح کرد این استقبال و این ظرفیت مطلوب؛ نیازمند توجه بیشتر مسئولان دلسوز شهرستان است.

گفتنی است در شهرستان ورامین با همراهی انجمن و آموزشگاه های موسیقی، هنر موسیقی در بخشهای پاپ، سنتی و فولکلور دارای هنرمندان، هنرجویان و طرفداران بسیاری بوده و در سطح کشور نیز، درخشش نوازندگان و اساتید موسیقی ورامین، همواره مایه افتخار بوده است.

۱۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید